Yenilenen Xiaomi Mi Notebook Air Dizüstü Modeli İle İlgili Görseller Sızdırıldı

Yeni Xiaomi Mi Notebook Air dizüstü bilgisayar modeli ile ilgili bilgiler gelmeye devam ediyor. Bugün ortaya çıkarılan görsellerle birlikte 13.3 inç ekran boyutuna sahip olan Xiaomi'nin yenilenmiş Mi Notebook Air dizüstü modeli ile ilgili bazı görüntüler yayınlandı.

Yenilenen Xiaomi Mi Notebook Air Dizüstü Modeli İle İlgili Görseller Sızdırıldı

Xiaomi tarafından geçtiğimiz yıl duyurulan Mi Notebook Air modeli yenilenmiş hali ile ilk kez görüntülendi. Firma yeni dizüstü modeli ile kullanıcılarının dikkatini çekecek gibi görünürken bu yıl içinde piyasaya sunulacak olan ürün ile rakipleriyle rekabet kızışacak. 

Yenilenmiş Xiaomi Mi Notebook Air modeli ultra hafif bir tasarımla karşımıza çıkacak. Geçtiğimiz Aralık ayında 4G destekli 13.3 inçlik dizüstü modelini firma satışa çıkarmıştı.

Xiaomi Mi Notebook Air modeli ile ilgili sızdırılan görseller irdelendiğinde trackpadin sağ üst köşesine gömülü olarak gelecek olan parmak izi sensörü de kendisine yer edinecek. Yenilenmiş Xiaomi Mi Notebook Air modeli 7. nesil Intel Core i5-7200U işlemci modeli ile karşımıza çıkacak. Bu işlemcinin hızının ise 3.1GHz olacağı belirtiliyor. GeForce MX150 ekran kartı barındıracak olan cihaz gerek tasarımı gerekse de özellikleri ile kullanıcılar için güçlü bir alternatif olacak.

NVIDIA GeForce MX150 ekran kartı bilindiği üzere NVIDIA firmasının giriş seviyesi Pascal mimarisi kullanılarak geliştirilmiş bir ürün olarak gelirken 940MX modeline göre en az üç kat daha iyi performans sunacak.

Yenilenmiş ve geliştirilmiş Xiaomi Mi Notebook Air modeli aynı zamanda 8GB RAM, 128 ve 256GB depolama alanı seçenekleri ile piyasadaki yerini alacak. Şuan için ürünün ne zaman satışa sunulacağı ile ilgili net bilgi bulunmuyor. Ancak Xiaomi Mi Notebook Air ürününün fiyat bandının 735 ile 805 dolar arasında olacağı düşünülüyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.