Yeniden Başkanlığa Aday Olacak Mı?

Fenerbahçe kulübü başkanı Aziz Yıldırım katıldığı %100 Futbol programında gündeme ilişkin önemli açıklamalar yaptı.

Yeniden Başkanlığa Aday Olacak Mı?

Önümüzdeki dönemde Fenerbahçe başkanlığına aday olup olmayacağına ilişkin olarak konuşan Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım “Daha vakit var. Dava sonuçlanmadı. Zamanı gelince konuşuruz” yorumunda bulundu.

Fenerbahçe kulübünün maçlarını oynadığı Ülker Stadı’nın arazisinin en değerli arazilerden biri olduğunun hatırlatılması üzerine söz alan Aziz Yıldırım “Çok tehlikeli bir konuya değindiniz. Fenerbahçe’nin yeri her zaman Kadıköy’dür. Hiçbir yer gitmeyi düşünmüyoruz. Oraya kendi cebimizden para harcayarak bir stat inşa ettik. İnşallah bu sene dördüncü yıldızı da takacağız ve her şey daha güzel olacak” dedi.

Her kulübün başkanının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür ettiğinin hatırlatılması üzerine Aziz Yıldırım “Ben de kendisine özellikle FETÖ operasyonları için teşekkür ederim. Böylece kulübümüze yapılan kumpas çözüme kavuştu” yorumunda bulundu.

Rıdvan Dilmen başkanlık süresi dolduğunda konuşulduğu gibi makamını Ali Koç’a bırakıp bırakmayacağı sorusu üzerine Aziz Yıldırım “Daha zaman var. Henüz sonuçlanmamış bir dava var” dedi.

Konuya ilişkin olarak açıklamalarını sürdüren Aziz Yıldırım Fenerbahçe kulübünde 20 senedir başkanlık yaptığını dile getirerek “Başkanlığımın üçüncü yılında kulüpten ayrılmamam için sokakta yürüdüler. 20 sene içinde ne kumpaslar gördüm. O zamandan bu zaman geldik. Biz stadımızı yaptıktan sonra ülke genelinde devlet desteğiyle her yere stat inşa edildi. Bizden önce kimse stat yapmaya cesaret edemiyordu. Neyse ki sporu seven bir Cumhurbaşkanımız var. Fakat spor konusunda kulüplerin gelir gider dengesini sağlayacak bir kanuna ihtiyaç var” dedi.

Maçlarda yaşanan istenmeyen olaylarla ilgili konuşan Aziz Yıldırım  “Her maçta seyirciler sahaya giriyor. Bunun kimse önüne geçmiyor. Oraya meşale nasıl gelmiş? Bütün sorumluluk federasyonundur” yorumunda bulundu. Spor dünyasındaki tüm gelişmeleri cep telefonunzdan takip edip Youwin gibi uygulamalardan yüksek oranlar ile siz de kazançlı çıkabilirsiniz. Yüksek oranları bulabileceğiniz bir başka site de Superbetin sitesidir.

    

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.