Yeni Olan Gear S Modelini Yakında Tanıtacaklar

Akıllı saatin sektörünün öncülerinden biri olan Samsung şirketi, Gear S serisindeki modellerle fazlası ile iddialı bir durumda.

Yeni Olan Gear S Modelini Yakında Tanıtacaklar

Akıllı saatin sektörünün öncülerinden biri olan Samsung şirketi, Gear S serisindeki modellerle fazlası ile iddialı bir durumda. Seriye ait olan yeni modelinin Galaxy Note 8 modeli ile tanıtılması beklenir iken yalnızca Gear Fit 2 Pro  isimli modelini tanıtmış olan Samsung şirketi, yeni  olan Gear modelini  tam olarak ne zaman tanıtacak olduğunu da resmi bir şekilde açıkladı.

Samsung şirketinin CNBC’ye yapmış olduğu açıklamaya bakılırsa Gear S serisindeki en yeni üyesini, gelecek hafta  içerisinde Almanya’nın Berlin kentinde gerçekleştirilecek olan IFA 2017’nin resmi  bir açılışından hemen öncesinde gerçekleştirilecek özel etkinlikle tanıtacak olduğunu da belirtti.

Şu zamana kadar sürekli olarak Gear serisindeki akıllı saatleri IFA dahilinde tanıtmakta olan Samsung şirketi, görünenler o ki seriye ait yeni üyesi içerisinde de bu geleneğini bozmamış olacak. Yeni Gear ile ilgili bilgiler ise fazlasıyla kısıtlı bir durumda.

Gear S3 modeline kıyasla fazlası ile iyi bir işlemci, daha da iyi bir pil ömrü ve yenilenmekte bulunan bir tasarımla gelmesi beklenilmekte olan yeni Gear S isimli modelinin, firmanın yeni bir dijital asistanlarından Bixby’yi bünyesi içerisinde barındırması da hiç sürpriz olmayacaktır.

Apple Watch saatinin en büyük rakibi konumunda bulunan Gear S serisindeki akıllı saatler, bakalım bu yeni üyesi ile birlikte Apple Watch karşısında  tam olarak neler yapacak, hep beraber bekleyerek öğrenmiş olacağız.

samsung gear s apple watch
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.