Yeni Model DualShock 4 Ürünleri Ortaya Çıktı

Eğerki PlayStation 4 oyun konsolunun iyice klasik hale dönmüş DualShock 4 tasarımından sıkılmaya başladı iseniz gün artık sizin gününüz. Çünkü Sony şirketinin tarafından yayımlanmış olan özel bir video ile

Yeni Model DualShock 4 Ürünleri Ortaya Çıktı

Eğerki PlayStation 4 oyun konsolunun iyice  klasik hale dönmüş DualShock 4 tasarımından sıkılmaya başladı iseniz gün artık sizin gününüz. Çünkü Sony şirketinin tarafından yayımlanmış olan özel bir video ile 

 birlikte PlayStation 4 Pro  oyun konsolu için üretilecek olduğu açıklanan yeni oyun kumandalarından Nacon Revolution Pro Controller 2  ürünü resmi bir şekilde tanıtıldı.


Nacon Revolution Pro Controller 2 isimli yeni ürün ile fazlasıyla çok uzun bir isme sahip olmayı başaran bu yeni oyun kumandasının en fazla dikkat çekmekte olan özelliği  ise tabii ki analog çubukların  mevcut olan yerleri.

Xbox isimli markasının ergonomi ödülü almayı başaran tasarımı ile birebir şekilde üretilmiş olduğu açıkça belli olan Nacon Revolution Pro Controller 2 isimli oyun kumandasında analog çubukların yerleri ise klasik durumdaki DualShock 4 ürününe göre biraz da farklılaştırılmış bir halde karşımıza çıkıyor.

Bu Nacon Revolution Pro Controller 2  ismi ile duyurulmuş olan yeni oyun kumandasının ise Eylül ayı içerisinde resmi bir şekilde bütün ülkelerde aynı anda satışa sunulacak olduğunu belirtmemizde büyük bir yarar var.  Ayrıca Nacon Revolution Pro Controller 2  isimli oyun kumandasının resmi satış fiyatının da halen kesin bir şekilde belli olmadığının altını çizmekte büyük bir yarar görüyoruz.

Nacon Revolution Pro Controller 2 sony playstation 4
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.