Yeni Honda Civic RS Fiyatı ve Özellikleriyle Göz Doldurdu

Honda'nın yeni konsepti Honda Civic RS 2017 modeli için Türkiye satış fiyatı ve özellikleri açıklandı. İşte Honda markasının yeni otomobili Honda Civic RS satış fiyatı ve detayları.

Yeni Honda Civic RS Fiyatı ve Özellikleriyle Göz Doldurdu

Geleneksel olarak sedan ve Hatchback modeleri üzerinde durduğunu bildiğimiz Honda'dan yeni bir model daha piyasaya çıktı. Honda Civic modelinin sportif ve kısmen daha güçlü yapısıyla gözler önüne serilen Honda Civic RS 2017 modeliyle Honda ailesine yeni bir üye daha katılmış oldu. Daha güçlü ve Daha Tutkulu sloganıyla öne çıkan model hakkındaki detaylar haberimizde. 

25 Şubat 2017 tarihinde satışa sunulan Honda'nın yeni modeli 109 Bin 900 TL'den başlayan fiyatlarla Honda tutkunlarının karşısına nihayet çıktı. Honda tarihinin en kapsamlı tek model geliştirme programı ürünü olan Honda Civic daha önce Sedan ve Hatcbak modelleriyle karşımıza çıkmıştı. Şimdi ise daha sportif görünümlü ve daha güçlü haliyle gözler önüne çıkan Honda Civic RS, 2017 modeliyle pazardaki yerini aldı. 

Performans, Yakıt Verimliliği, Güvenlik ve Teknolojinin Harika Uyumu!
Yakıt verimliliğinin yanında performansı ile de öne çıkan Honda Civic RS, güvenlik tarafında da oldukça başarılı durumda. İç mekan kalitesi ve ferahlığıyla kompakt sınıfa yepyeni standartlar getiren modelin 1.5L VTEC turbo motoru bulunuyor ve toplam 182 beygir gücü üretebiliyor. 

7 ileri CVT şanzımanı ile Civic tutukunlarına yeni, sportif ve güçlü bir alternatif olacak Honda Civic RS 2017 25 Şubat tarihinden itibaren Türkiye’de 109 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaya başlandı.

Yeni Civic RS’in İstanbul’da düzenlenen lansmanın konuşan Honda Türkiye Başkan Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Sümer, 2016 yılında Honda’nın dünyada ve Türkiye’de önemli başarılara imza attığını paylaştı. Sümer,

“2016 yılındaki satış rakamlarını değerlendirdiğimizde, özellikle Avrupa ve EFTA pazarında bir önceki yıla göre yüzde 20,8’lik bir büyüme kaydettik. HR-V, CR-V ve Jazz modellerinin satış rakamlarında önemli artışlar elde ettik. Böylece 2016 yılında Avrupa’nın en hızlı büyüyen otomobil markası olduk,” dedi.

Bir önceki nesil Civic’e göre satış rakamlarının artış gösterdiğini paylaşan Sümer; Honda Türkiye’nin mevcut Avrupa ağırlıklı İsrail ihracat pazarına Afrika ve Ortadoğu’nun da girdiğini aktardı: “Şu anki planlamada üretimin yüzde 40’ının ihraç edilmesi planlanıyor. Türkiye’ye baktığımızda ise, 2015 yılına göre satış rakamlarımızı yüzde 26 artırdık. 2017 yılında ise hedefimiz yeni Civic ile Pazar payımızı yüzde 25 artırarak 25 binlik satış hedefimizi yakalamak,” dedi.

honda honda rs honda civic rs honda rs 2017 fiyatı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tns     2017-03-08 Hondaa huuop abicim bu arabanın neden dizeli yook..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.