Yeni Bir Nvidia Geforce Güncellemesi Yapıldı !

Nvidia grafik kartı sahiplerini yakından ilgilendiren bir haberi sizlerle paylaşıyoruz ; Elimize ulaşan bilgilere göre Nvidia Geforce grafik kartları için yazılım güncellemesi paylaşıldı. Yeni güncelleme oyunlarda ciddi performans artışları sağlıyor.

Yeni Bir Nvidia Geforce Güncellemesi Yapıldı !

Grafik kart dünyasında Nvidia kuşkusuz zirvede yer alıyor. AMD'ye göre daha güçlü grafik kartları üretebilen Nvidia, zirvede bulunsada AMD fiyat performans konusunda kafa karıştırmaya devam ediyor. Ancak yazılım desteği olarak da Nvidia AMD'den daha önde ve söz konusu yazılım desteğini arttıracak pek çok yeni hamle ile karşımıza çıkıyor. Nvidia, grafik kartları için sık sık yeni güncellemeler yayınlayarak yazılımlarla oyunlara donanımın daha entegre bir halde çalışmasını sağlıyor. Haliyle grafik karttan daha yüksek verim elde etmek mümkün oluyor. İşte Nvidia, bu verimi arttıracak önemli adımlar atıyor.

Nvidia Geforce yazılım desteği ile Nvidia grafik kartlarının bazı oyunlarda yüksek performanslar sunabildiğini ve gerekli grafik ayarlamaları ile daha yüksek FPS  , daha doğru performans elde edilebildiğini biliyoruz. Nvidia, sık sık yeni güncellemeler paylaşarak bunu daha da ileriye götürüyor. Son olarak Nvidia Geforce güncellemesi ile Rise of Tomb Raider gibi çok güçlü AAA sınıfı oyunlarda %33'e kadar bir performans artışı elde edildi. Bu kuşkusuz oldukça yüksek bir rakam olarak dikkat çekiyor. Aynı zamanda yayınlanan güncelleme ile grafik kartları Tom Clancy's the Division oyununda %4'e kadar daha yüksek FPS sunabiliyor. 

nvidia amd geforce
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.