Yeni Asus Modeli TENAA’da Görüldü

Asus yeni akıllı telefonları ortaya çıktı. TENAA üzerinden görüntülenen akıllı telefonların özellikleri neler? Asus hangi serisini yenileyecek?

Yeni Asus Modeli TENAA’da Görüldü

Kendisini sürekli olarak güncelleyen marka Asus, şimdilerde yeni telefonları üzerinde çalışmalara başlamış durumda. Son olarak Max serileri için yayınladığı güncellemeler ve Zoom serisinin kameralarıyla gündem olan markanın son olarak TENAA üzerinde yeni bir akıllı telefonu görüldü. TENAA üzerinden ortaya çıkan ve markanın yeni seri akıllı telefonları olduğu belirtilen akıllı telefonların özellikleri de ortaya çıkmış oldu. Yeni seri akıllı telefonların ortaya çıkan ilk özelliklerine bakalım.

Asus Go Serisine Yeni Üye Geliyor

Öncelikle telefonun Asus Go serisine dahil olmasının beklendiğini belirtelim. Bunun dışında yeni seri için belli olan özellikler arasında ilk dikkat çeken nokta kamera kısmı. Yine çift arka kamera kullanımı yapıldığı görülen akıllı telefonun 13 MP değerinde kamerasına eşlik edecek olan 5 MP değerinde ise ikinci bir kamera dikkat çekiyor.

Her iki kameranın özellikleri konusunda bir bilgi elde edilemezken yeni Asus akıllı telefonlarının 1.3 GHz hızında çalışan MediaTek işlemcilere de sahip olması bekleniyor. İşlemcilerin dışında telefonların ekran özelliklerinin ise 5 inç ve 720p çözünürlüğünde olduğu görülüyor. Bunun dışında telefonların sistemleri hakkında verilen başka bir bilgi ise ne yazık ki yok. Sadece TENAA testlerinden elde edilen bu bilgilere ulaşmış durumdayız. Bunun dışında ekstra bir özelik ve model numarasının yakın zamanda Asus tarafından açıklanması bekleniyor.      

asus go tenaa akıllı telefon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.