Yapay Zekaya Sahip Çöp Kutusu Duyurdular

Yapay zekadan güçlerini almakta olan yeni nesildeki geri dönüşüm sistemleri, atığınıza ait olan geri dönüşümü konusunda sizi detaylıca bilgilendirecek ve de doğru yere atmanız amacıyla sizi hızlıca yönlendirecek.

Yapay Zekaya Sahip Çöp Kutusu Duyurdular

Yapay zekadan güçlerini almakta olan yeni nesildeki geri dönüşüm sistemleri, atığınıza ait olan geri dönüşümü konusunda sizi detaylıca bilgilendirecek ve  de doğru yere atmanız amacıyla sizi  hızlıca yönlendirecek.

Cambridge Consultants'un tarafından geliştirilmiş olan bu yeni geri dönüşüm sistemi içerisinde,  görüntü tanımlama ve  de makine öğrenimi kullanılıp atığınızın geriye dönüştürülebilir olup olmamış olduğu anlaşılabiliyor. 

Tüketicilerin  tam olarak nelerin geri dönüştürülebilir bir durumda olduğu konusunda yer alan kafa karışıklığının bu yeni duyurulmuş geri dönüşüm sistemler iile çözülebilecek olduğu ve bunun sayesinde nelerin geri dönüşüme, nelerin çöpe atılabileceği konusunda yardımcı olabileceği de ifade edilmekte. Hatta gelecek dönem içerisinde bu şekilde geri dönüşüme yapacak olduğunuz katkının, size bir  tane akıllı telefon uygulaması yolu ile puan veyahut bağış kazandırabilmesi ile ilgili planları yapılmakta.

Bu yeni duyurulmuş olan çöp kutuları içerisinde bir nesneyi taratabilecek ve de atığın çeşidini tanımlatabileceksiniz. Hemen sonrasında ise geri dönüşüm sistemi, sizlere bu atığı tam hangi kısma bırakmanızın gerekli olduğunu söyleyecek. Eklemek gerekir ise, sistemin yeni olan materyalleri ve  de ürünleri zaman içinde yapay zekayı kullanıp öğrenebilecek olduğu belirtiliyor. Şu anda buna benzeyen geri dönüşüm merkezlerinin tam olarak ne zaman yaşama geçirilecek olduğu konusunda ise hiç bir şekilde bilgi verilmiyor.

 

yapay zeka geri donüşüm çop kovası
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.