Yakında NichePhone-S'in Satışa Çıkacağı Açıklandı

NichePhone-S isimli ürün, düşük özelliğe sahip telefon girişimlerine çok daha yeni bir örnek şeklinde karşımıza çıkmakta. Akıllı özellikli telefonlar, günlük hayatımızın vazgeçilmez olan bir parçası olmanın yanında, son zamanlar içerisinde yapay zeka ve de makine öğrenimi çok fazla güçlendirmekte

Yakında NichePhone-S'in Satışa Çıkacağı Açıklandı

NichePhone-S isimli ürün, düşük özelliğe sahip telefon girişimlerine çok daha yeni bir örnek şeklinde karşımıza çıkmakta. Akıllı özellikli telefonlar, günlük hayatımızın vazgeçilmez olan bir parçası olmanın yanında, son zamanlar içerisinde yapay zeka ve de makine öğrenimi çok fazla güçlendirmekte. Ancak NichePhone-S  modeli gibi standart özelliğe sahip telefonlar ise bazı kullanıcıların ilgilerini çekebilmekte.

NichePhone-S asıl olarak modern bir tane  akıllı telefonla eski bir tane  hesap makinesinin tasarım şeklimde birleşmiş durumunu andırmakta. Telefonun nerede ise kredi kartı ile aynı uzunluğu bulunuyor. Yani içerisinde yer alan özelliklerinin düşük olmasının yanı sıra boyutu da  çok küçük. Temel bir şekilde arama gerçekleştirme, metin yollama ve de müzik oynatma şeklindeki görevleri yerine getirebilmekte. Telefonun ayrıca Android 4.2 isimli işletim sistemine sahip olarak geleceği belirtiliyor fakat tanıtım videosunda yer alan ara yüzde yalnızca saat görülmekte. Bluetooth özelliğine sahip bağlantının da olanaklı olduğu bu telefon, kulaklık ile bir bağlantı kurabilmekte.

Düşük özelliğe sahip telefon ilk önce Japonya’da 10 Kasım tarihi içerisinde satışa sunulmuş olacak. Öteki ülkelere ise satışın yapılıp yapılmayacak olduğu henüz bilinmemekte. Telefonun ise ilk satış fiyatının 88 dolar tutarında olabileceği belirtilmekte. Aslında bir akıllı telefon olmasa bile gündelik kullanım amacı ile  iletişim kurabilmek maksadıyla kullanılabilecek bir özellikte. 

nichephone-s japonya telefon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.