Yabancı dil öğrenmek artık daha eğlenceli. 23 ayrı dil eğitimi bu uygulamada.

Duolingo uygulaması, akıllı telefonlar ile yabancı dil öğrenilmesini sağlayan eğlenceli bir akıllı telefon yazılımı. An itibariyle 23 dilde destek veren bu uygulama ile yeni bir dil öğrenmenin eğlenceli kapıları açılıyor.

Yabancı dil öğrenmek artık daha eğlenceli. 23 ayrı dil eğitimi bu uygulamada.

Duolingo uygulaması, akıllı telefonlar ile yabancı dil öğrenilmesini sağlayan eğlenceli bir akıllı telefon yazılımı. An itibariyle 23 dilde destek veren bu uygulama ile yeni bir dil öğrenmenin eğlenceli kapıları açılıyor. Uygulama isterseniz yeni bir hesap açarak isterseniz de Facebook hesabınızdan girişi yaprak kullanabileceğiniz çok basit bir uygulama.

Duolingo’yu öncelikle öğrenmek istediğiniz dili seçerek başlıyorsunuz. Basit bilgiler ve basit alıştırmalarla başlayan uygulama aşama aşama bilginize ve seviyenize göre ilerliyor. Ayrıca bu uygulama ile tekrar yapma imkanınızda var. Önceki derslerine geri dönüp bilgilerinizi tazeleyebiliyorsunuz.

Kendi imkânlarımla yabancı dil öğrenebilir miyim? Hem de ücret ödemeden ve fazla vakit ayırmadan…  Duolingo ile öğrenebileceğim diller neler?

Duolingo ile öğrenebileceğiniz diller; Türkçe, İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Almanca, Fransızca ,Portekizce, Çince, Japonca, Rusça, Lehçe, Arapça, Vietnamca, Yunanca, Tayca, Macarca, Endonezce, Rumence, Flemenkçe (Hollanda), Hintçe, Ukraynaca, Korece, ve Çekçe.

Yabancı Dil Apple Android
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.