Xperia XZ Premium Modelinin Türkiye Satış Fiyatı Belli Oldu

Sony'nin yeni amiral gemisi Xperia XZ Premium modelinin tanıtılmasının ardından merakla beklenen Türkiye satış fiyatı resmen açıklandı. Firma tarafından açıklanan fiyat bu modele ilgisi olan kullanıcıları bir hayli üzecek cinsten!

Xperia XZ Premium Modelinin Türkiye Satış Fiyatı Belli Oldu

MWC 2017 etkinliklerinde resmi duyurusu yapılan Xperia XZ Premium modelinin uzunca bir süredir merak edilen Türkyie fiyatı hakkında net bilgi nihayet firma tarafından açıklandı. Neredeyse Apple'ın iPhone 7 modelinin fiyatına yaklaşan cihazın ücreti, Sony hayranlarını oldukça üzecek gibi.

Resmi tanıtımının ardından ülkemiz piyasasına ne zaman giriş yapacağı ve hangi fiyat etiketiyle satışa sunulacağı oldukça merak konusu olan Xperia XZ Premium modelinin fiyatı, Sony'nin düzenlediği etkinlikle birlikte duyuruldu. Ülkemizde bulunan yüksek vergi oranları ile birlikte Xperia XZ Premium modeline biçilen etiket fiyatı 3599TL olarak belirlendi.

Akıllı telefon pazarına oldukça güçlü bir giriş yapan Xperia XZ Premium modeli üstün donanım özellikleri ile de dikkat çekiyor.

5.5inç ekran boyutu bulunan cihazın ekranı HDR uyumlu ve 4K çözünürlüklü video kaydını kullanıcısına sunabiliyor. Snapdragon 835 son model işlemci seçeneği ile gelen yeni amiral gemisi 64GB arttırılabilir dahili hafıza ile birlikte 4GB RAM kapasitesi bulunduruyor.

Sony'nin Xperia XZ Premium modeli için belirlediği 3599TL'lik fiyat etiketinin bu modeli bekleyen kullanıcılarda yapacağı etkiyi şimdiden çözmek pek mümkün değil. Ancak piyasa koşullarına göre düşünüldüğünde satış rakamlarının belirli bir oranın üzerine çıkamayacağı da aşikar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.