Xiaomi Şirketine Ait Olan Akıllı Saat Satışa Çıktı

Xiaomi şirketine ait olan AMAZFIT Pace, Hepsiburada isimli ticaret sitesinin üstünden resmi bir şekilde satışa çıktı. Akıllı olan saat satın almayı isteyenler için Apple Watch ürünü ve de Gear S3 modeline oranla birazcık daha uygun fiyata sahip bir seçenek olarak görülen cihaz, gerek mevcut tasarımı gerekse de yeni özellikleriyle beraber bir hayli dikkat çekici durumda.

Xiaomi Şirketine Ait Olan Akıllı Saat Satışa Çıktı

Xiaomi şirketine ait olan AMAZFIT Pace, Hepsiburada isimli ticaret sitesinin üstünden resmi bir şekilde satışa çıktı. Akıllı olan saat satın almayı isteyenler için Apple Watch ürünü ve de  Gear S3 modeline oranla birazcık daha uygun fiyata sahip bir seçenek olarak görülen cihaz, gerek mevcut tasarımı gerekse de yeni özellikleriyle beraber bir hayli dikkat çekici durumda.

Siyah ile kırmızı renk seçenekleri ile beraber gelmiş  olan akıllı saat; gelmiş olan çağrı ile birlikte bildirimler, mesajlar, e-mailler ve  de hava tahmininin dışında izleme moduyla beraber ayrıca pusula, alarmlar ve de daha bir çok uygulamaya titreşimle beraber akıllı uyarı modlarının sayesinde basit bir şekilde erişim olanağını sunuyor.

IP67 isimli sertifikası ile birlikte suya ve de toza dayanıklı durumdaki cihaz, Corning Gorilla Glass  isimli teknolojisi ile korunmakta. Cihaz içerisinde 1.34 inç boyuta sahip bir ekran yer alır iken, bu ekran içerisinde 320 x 300 bir çözünürlük sunulmakta. Hem Android işletim sistemi hem ise iOS işletim sistemli cihazlarla tam uyumlu biçimde çalışabilmekte olan akıllı saat, tek şarj ile yaklaşık 5 güne kadarlık bir pil ömrü sunmakta.

Ürüne ait olan detaylı özelliklerini incelemek ve  de hemen satın almak amacı ile hepsiburada içerisinde yer alan satışa bakabilirsiniz.

xiaomi akıllı saat hepsiburada
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.