Xiaomi Şirketinden Ucuz Bir Mi 6 Modeli Gelebilir

Xiaomi şirketinin zaten ucuz bir şekilde satışa sunmuş olduğu Mi 6 isimli modelinin çok daha satın alınabilir bir tane daha modeli çok yakın bir zamanda piyasaya çıkartılacak gibi görünmekte

Xiaomi Şirketinden Ucuz Bir Mi 6 Modeli Gelebilir

Xiaomi şirketinin zaten ucuz bir şekilde satışa sunmuş olduğu Mi 6 isimli modelinin çok daha  satın alınabilir bir  tane daha modeli çok yakın bir zamanda piyasaya çıkartılacak gibi görünmekte. Çünkü cihazın 4 GB’lık olan modeli TENAA üstünde kendisini göstermiş oldu.

Geride bırakmış olduğumuz Mayıs ayı içerisinde tanıtımı yapılan ve piyasaya çıkartılan Mi 6 isimli modeli, ucuz durumdaki  fiyatına karşılık sunmuş olduğu harika donanım sayesinde gönülleri de fethetmişti. TENAA üstünde ortaya çıkmış olan bir listelemeye bakılır ise cihazın çok daha ucuz olan bir sürümü, 4 GB'lık bir bellek ve de  64 GB'lık bir dahili hafıza kapasitesi ile beraber karşımıza çıkmak için hazırlanmakta.

 

Cihaza ait belleğin azaltılmasının dışında ise donanımda herhangi bir değişiklik yer almayacak. Yani 5.15 inç boyutlarındaki Full HD bir ekran, Qualcomm şirketinin tarafından üretimi yapılan Snapdragon 835 işlemci ve  de 13 MP’lik bir  çift kamera düzeneği halen cihaz içerisinde mevcut bir durumda olacak.

Mi 6 modelinin şu an hali hazırda satışta bulunan sürümü 6 GB'lık bir bellek kapasitesi ve de tekrar 64 GB'lık dahili bir hafıza kapasitesi ile beraber yaklaşık 350 euro tutarındaki bir fiyat etiketine de sahip durumda. Bahsi geçmekte olan 4 GB’lık bu modelin ise 295 euro tutarında olacağı düşünülmekte ve 11 Kasım tarihi içerisinde piyasada yer alacağı söylenmekte.

xiaomi mi 6 tenaa
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.