Xiaomi Şirketi Telefonlarından Nougat Güncellemesini Alacak Modelleri Duyurdu.

Xiaomi şirketini çok uygun fiyata sahip, performanslı durumdaki Android telefonları ile çok yakından tanımaktayız.

Xiaomi Şirketi Telefonlarından Nougat Güncellemesini Alacak Modelleri Duyurdu.

Xiaomi şirketini çok uygun fiyata sahip, performanslı  durumdaki Android telefonları ile çok yakından tanımaktayız. Son seneler içerisinde başarılı ürünleri ile birlikte bütün dünyada ses getirmeye başlayan bu markanın geçtiğimiz günler içerisinde Türkiye'ye gelecek olduğu konusundaki haberlerinin ortaya çıkmış olması bile ülkemizde yer alan tüketicileri heyecanlandırmak için yetmiş idi. 

Fakat bu firmanın çok başarılı sayılmayacak bir yanı ise satışa sunmuş olduğu cihazları için gerçekleştirdiği güncellemelerin desteği. Bu konu ile ilgili biraz yetersiz bir şekilde görülmekte olan şirket bugünde Android 7.0 Nougat güncellemesini alacak bütün cihazlarının listesini paylaştı. Ve aslında bu konu ile ilgili de kendisini geliştirmiş olduğunu gösterdi.

Liste içerisinde yer alan cihazlar için güncellemelerin tam olarak yayımlanması birkaç ay boyunca sürebilir fakat şu an içerisinde en azından güncellemelerin hangi cihazlara gelecek olduğunu net bir şekilde biliyoruz.

Yayınlanmış olan bir tane görüntüye göre ise, bazı cihazların Android 7.0 işletim sisteminin, bazılarının ise Android 7.1 işletim sisteminin güncellemesini almış olacak. Niçin hepsi 7.1 işletim sistemi güncellemesini doğrudan almamakta, bazı cihazların listede niçin olmadığı da halen bilinmiyor.

Aşağıda yer alan listeden Android 7.0 ve de 7.1 güncellemesini alacak olan cihazları görebilirsiniz.

Android 7.0 güncellemesi alacak olan modeller;

 Xiaomi Mi Max,  Xiaomi Mi 5,  Xiaomi Mi 5s,  Xiaomi Mi 5s Plus, Xiaomi Mi 4c, Xiaomi Mi 4s, Xiaomi Mi Note, Xiaomi Mi Note 2, Xiaomi Mi MIX, Xiaomi Redmi Note 4x

Android 7.1 güncellemesini alacak olan modeller;

Xiaomi Mi 6, Xiaomi Mi Max 2, Xiaomi Mi 5c, Xiaomi Redmi 4x

xiaomi android 7.0 android 7.1
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.