Xiaomi Şirketi Mi Band HRX Ürününün Duyurusunu Gerçekleştirdi

Xiaomi şirketi popüler durumdaki akıllı bilekliği Mi Band 2'nin daha yeni bir bir sürümü ile beraber karşımıza çıktı.

Xiaomi Şirketi Mi Band HRX Ürününün Duyurusunu Gerçekleştirdi

Xiaomi şirketi popüler  durumdaki akıllı bilekliği Mi Band 2'nin daha yeni bir bir sürümü ile beraber karşımıza çıktı. 

Xiaomi şirketi Hindistan'a özel bir şekilde duyurmuş olduğu yeni bilekliğinden Xiaomi Mi Band HRX Editon ürünü, Hindistan’da çok ünlü bir aktör olarak tanınan Hritnik Roshan’dan ismini almakta.

Hritnik Roshan’ın şirketi ile gerçekleştirilen ortaklık sonucunda ortaya çıkmış olan Mi Band HRX Edition ürünü, iddia edilenlere bakılırsa Mi Band 2 ürününe kıyasla  çok daha iyi  şekildeki takip algoritmaları, çok daha isabeti bir aktivite monitörü ve de en önemlisi ise çok daha uzun bir pil ömrünü sunmakta.

Mi Band 2 modeli içerisinde 20 gün olarak açıklanan pil zamanı, yeni duyurulan bu modelde ise  23 güne kadar çıkartılmış. Artış fazla yüksek gözükmese bile kullanım alışkanlıklarınıza bakılırsa tek bir şarj ile 30 günü bile görebilen Mi Band 2 ürünü, yenilenmiş olan modelde belki daha fazla özellikler sunabilir.

Bir başka kritik özellik ise kalp ritmini ölçen sensörün cihaz üzerinden kaldırılması. Kullanışlılığı ile birlikte doğruluğu çok fazla tartışılır olsa bile kullanıcıların sevmiş olduğu bir özellik olarak öne çıkan kalp ritmi ölçerin olmamasının hissedilip hissedilmeyecek olduğu durumunu kullanıcı yorumlarından öğrenmiş olacağız.

Çizilmeye dayanıklı bir camla korunmakta olan 0.42 inç büyüklüğü bulunan ekrana sahip durumdaki Mi Band HRX Edition ürünü, 7 gramlık bir ağırlıkta. Bluetooth 4.0 özelliğinin sayesine telefonunuzla bağlantı kurabilen bu akıllı bilekliğin fiyatı da tanıtıma özel  bir şekilde 20 dolar tutarında.

Gelecek dönemde 28 dolar tutarından satılacak olduğu açıklanan Mi Band HRX Edition ürününün ülkemize gelip gelmeyecek olduğu ise henüz bilinmemekte.

xiaomi mi band 2 mi band hrx edition
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.