Xiaomi Mi Note 3 Modelinin Özelliklerini Sızdırdılar

Xiaomi şirketinin bugün düzenleyecek olduğu etkinlikle beraber tanıtacağı açıklanan Xiaomi Mi Note 3 modeline ait olan kutusu ve bütün teknik özellikleri de daha şimdiden açıkça sızdırıldı.

Xiaomi Mi Note 3 Modelinin Özelliklerini Sızdırdılar

Xiaomi şirketinin bugün düzenleyecek olduğu etkinlikle beraber tanıtacağı açıklanan Xiaomi Mi Note 3 modeline ait olan kutusu ve bütün teknik özellikleri de  daha şimdiden  açıkça sızdırıldı.

İlk önce Xiaomi Mi Note 3 modelinin sadece Çin ve  de Hindistan ile beraber birkaç tane  Asya ülkesinde satışa çıkartılacak olduğunu belirtmemiz gerekli. Şimdilik ise Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri için herhangi bir  şekilde bilgi yer almıyor.

Aslında yine Asya bölgesinde çok güçlü bir donanıma sahip ve de  cep yakmayan  özel bir seçenek olacağını söyleyebilmek olanaklı. Gerçekleşen sızıntı ile beraber cihazın Snapdragon 660 isimli bir işlemciye, 6 GB'lık bir belleğe ve de 128 GB'lık bir  dahili hafızaya sahip olarak geleceğini de görebilmekteyiz.

İddialara bakılırsa Xiaomi şirketinin Xiaomi Mi Note 3 Lite ile ilgili sürümünü de piyasaya sürecek olduğu ve bu sürümün ise 4 GB'lık bir bellek ve 64 GB'lık bir  dahili hafızaya sahip olarak geleceği yönünde. Şimdilik  ise bu ortaya çıkan  iddiaları bir dedikodu şeklinde görmek ve cihaza ait resmi tanıtımını beklemekte en mantıklı durumdaki seçenek gibi gözükmekte.

Son olarak ise cihaz içerisinde en az 5.15 inç büyüklüğünde bir ekran yer alacağını, 3.5mm'lik bir  kulaklık girişinin yer almayacak olduğunu ve sadece USB Type-C yer alacağını da belirtmekte yarar var.

xiaomi mi note 3 çin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.