Xiaomi Mi Max 2 Tanıtıldı. İşte Tüm Özellikler

Xiaomi Mi Max 2 akıllı telefonları tanıtıldı. Xiaomi Mi Max 2 serisinin tüm özellikleri ve uygun aralıklı fiyatları da belli olmuş oldu. İşte detaylar.

Xiaomi Mi Max 2 Tanıtıldı. İşte Tüm Özellikler

Akıllı telefon dünyasında beklenen phablet modellerinden biri olan Xiaomi Mi Max 2, serisi sonunda tanıtıldı. Markanın bu sınıfın en iyilerinden biri olarak piyasaya süreceği yeni telefon modelinin tanıtımının gerçekleştirilmesinin ardından, telefonun birçok özelliğinin öne çıktığını da söylemek gerekiyor. Özellikle fiyatı konusunda rakiplerini geride bırakacak olan Xiaomi Mi Max 2 akıllı telefonlarının özellikleri ve dikkat çeken noktalarına bakalım.

Xiaomi Mi Max 2 Sınıfının En Yüksek Pilleriyle Geliyor

Yenilenmiş phablet modelinde 6.44 inç Full HD ekran kullanılmış durumda. Ekran kısmında phablet modeller için standart bir değer benimsendiğini görebiliyor. Ekranların dışında sistem özelliklerine geçecek olursak, işlemci kısmında Snapdragon 625 serisini görmekteyiz. Orta segment işlemci modellerinden biri olan Snapdragon 625 serisinin ulaşabildiği maksimum 2.0 GHz hız değeri de yüksek performans elde edilmesini sağlamış.

İşlemci kısmında Qualcomm seçiminin yapılmasıyla beraber RAM bellek kısmında ise 4 GB seçeneği tercih edilmiş durumda. Tüm bu özellikleri bir kenara bırakacak olursak Xiaomi Mi Max 2 modelinin pil konusunda da rekora imza attığını ekleyelim. Tabi ki boyutu sayesinde olmakla beraber telefonun 5.300 mAh değerinde pilleri en önemli özelliği. Hızlı şarj teknolojisine de sahip olan piller sayesinde aynı zamanda powerbank olarak kullanılabilen akıllı telefonlar bu yönüyle de rakiplerini geride bırakmayı başaracak.

Xiaomi Mi Max 2 Fiyatı

12 MP arka ve 5 MP ön kamerayla gelen akıllı telefonların tüm bu sistem özellikleriyle beraber ürünün fiyatı ise oldukça uygun. 64 GB versiyon sadece 250 dolarken, 128 GB versiyon sadece 290 dolar.  

Xiaomi Mi Max 2 xiaomi mi max 2 özellikleri 5.300 mAh Xiaomi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.