Xiaomi Mi 6c Modeli Performans Testlerinde Ortaya Çıktı

Xiaomi'nin orta segment bir akıllı telefon modeli üzerinde çalışmalarını yürüttüğü ortaya çıktı. Xiaomi Mi 6C adıyla gelmesi beklenen yeni modelin Snapdragon 660 işlemci yongası ile geliştirildiği sızdırıldı.

Xiaomi Mi 6c Modeli Performans Testlerinde Ortaya Çıktı

Geçtiğimiz ay Xiaomi tarafından tanıtılan yeni amiral gemisi olan Xiaomi Mi 6 modelinin ardından firmanın orta segment akıllı telefon ailesine hitap eden Mi 6c modeli ile ilgili çalışmalar yürüttüğü de bazı performans testlerinde ortaya çıktı.

Xiaomi'nin Mi 6c modeli ile ilgili yayınlanan performans testi görselleri incelendiğinde 2.2GHz 8 çekirdekli Snapdragon 660 işlemci seti ile geleceği belli olurken grafik birimi olarak ise Adreno 512 seti kullanılacak. 6GB RAM ve arttırılabilir 64GB dahili depolama alanı ile gelmesi beklenen Xiaomi Mi 6c 11MP 4K video kaydı yapabilen bir kameraya da sahip olacak.

Xiaomi Mi 6c orta segment akıllı telefon pazarına hitap edeceği düşünülse de cihazın birçok özelliğinin Mi 6 ile hemen hemen aynı olması dikkat çekiyor. İki model arasında en büyük fiyat farkı oluşturacak olan özelliklerin ise işlemci ve kamera yapıları olduğu düşünülüyor. Mi 6c modelinde ön selfie kamerası 4MP iken Mi 6 modelinde 8MP olarak cihazda yer alacak.

Xiaomi Mi 6c modeli Android 7.1.1 Nougat işletim sistemi ile kullanıcılara sunulacağı görsellerde ortaya çıktı.

xiaomi mi 6c performans test görüntüsü

Xiaomi Mi 6c modelinin ne zaman duyurulacağı konusunda net bilgilere henüz ulaşılamadı. Firmaya yakın kaynaklarca da bu modelin geleceği ile ilgili sızıntı bulunmuyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.