Xiaomi Mi 6 Modelinin Türkiye Ön Siparişle Satışına Başlandı

Xiaomi'nin yeni amiral gemisi Xiaomi Mi 6 modelinin Türkiye'de satışa çıkıp çıkmayacağı merak konusu olurken online alışveriş mağazalarından birisi model ile ilgili ön siparişleri almaya başladı. İşte Xiaomi Mi 6 modelinin fiyatı ve satış tarihi.

Xiaomi Mi 6 Modelinin Türkiye Ön Siparişle Satışına Başlandı

Xiaomi'nin akıllı telefon pazarına sunduğu son amiral gemisi olan Xiaomi Mi 6 modeli global anlamda bazı ülkelerde satışa başlamasının ardından ülkemize gelip gelmeyeceği merak konusu olmuştu. Aradan geçen zamanın ardından Xiaomi Mi 6 modelinin Türkiye üzerinde de satışa sunulacağı kesinleşmiş oldu.

Ülkemizde meraklıları tarafından bir süredir beklenen Xiaomi Mi 6 modeli nihayet kullanıcıları ile buluşacak. Genel anlamda donanım yapısı ile iyi bir kullanıcı deneyimi sunacak olan cihaz fiyatı ile de alınabilir modeller arasında yer alacak.

Türkiye'de online satış mağazası olarak yayınını sürdüren HepsiBurada üzerinden 1999TL'lik etiket fiyatı ile satışa sunulan Xiaomi Mi 6 modelinin şimdilik ön siparişleri alınmaya başlandı. Ön siparişi alınan ürünlerin 15 Haziran 2017 tarihi ile dağıtımına başlayacak olan firma Xiaomi Mi 6 modelini ülkemizde kullanıcılarla buluşturan ilk firma olacak.

İthalatçı garantisi ile ülkemizde satışa çıkacak olan Xiaomi Mi 6 modeli amiral gemi özelliklerine göre fiyatı ile birçok kullanıcıyı kendisine çekebilir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.