Xiaomi Mi 6 Ceramic Edition Tasarımıyla Büyülüyor

Xiaomi Mi 6 Ceramic Edition akıllı telefonları piyasaya çıkmak üzere. Telefonların ne kadar fiyatla satılacağı ve farklarının neler olacağı da kesinleşti.

Xiaomi Mi 6 Ceramic Edition Tasarımıyla Büyülüyor

Genel olarak akıllı telefonlarının tasarımları oldukça beğeni toplayan Xiaomi’nin son olarak Xiaomi Mi 6 telefonları piyasaya sürülmüştü. Genel olarak tasarımlarıyla beğeni toplayan serinin bunun dışında genel teknik detayları da markanın epey bir konuşulmasını sağlamıştı. Fakat telefonlarında yaptığı tasarım oynamalarıyla öne çıkan markanın bu seride böyle bir detay kullanmaması da dikkatlerden kaçmadı. Modelin yeni serisinin yayınlanmasının hemen ardından ise Xiaomi’nin beklenen oynamayı özel bir seri olarak sunacağı ortay çıktı. Xiaomi Mi 6 Ceramic Edition akıllı telefonlarıyla tasarım kısmında hayran bırakacak bir dokunuş yapacak olan markanın, yeni seri akıllı telefonlarının piyasa sürülmeye hazırlandığını da paylaşıldı.

Xiaomi Mi 6 Ceramic Edition Nasıl Bir Telefon?

Xiaomi Mi 6 Ceramic Edition modelinin en büyük değişikliği arka kapakta olması bekleniyor. Arka kapakta özel bir seramik malzeme kullanacağı açıklanan telefonun cam görünümlü bir yüzeyi olacak. Kamera çevrelerinde de 18 karatlık bir altın kullanımı yapılacağı açıklanan telefonun geri kalan özellikleri ise ana seriyle aynı olacak.

Ön kısımda da ilk seride kullanılan sistemi birebir sunacak olan markanın Xiaomi Mi 6 Ceramic Edition modelinin fiyat konusunda ise bir tık daha yüksek bir aralık sunacağı ortaya çıktı. 435 dolar gibi bir fiyatla satılacak olan modelin yarından sonra satışta olacağı bekleniyor.  

xiaomi mi 6 ceramic edition xiaomi mi 6 seramik akıllı telefon çinli telefon üreticisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.