Xbox One X Oyun Konsolunun Türkiye Çıkış Tarihi Açıklandı

Microsoft'un E3 2017 etkinlikleri kapsamında duyurulan Xbox One X oyun konsolunun Türkiye için çıkış tarihi ile ilgili ilk resmi bilgi verildi. Xbox Türkiye yetkilileri tarafından yapılan sosyal medya paylaşımına göre Xbox One X konsolu tüm dünya ile aynı anda 7 Kasım 2017 tarihinde Türkiye'de raflarda satış için yerini alacak.

Xbox One X Oyun Konsolunun Türkiye Çıkış Tarihi Açıklandı

E3 etkinliklerinde duyurulan Xbox One X oyun konsolunun çıkacağı tarih oyun severler tarafından oldukça merak konusu olmuştu. Özellikle bu ürünün Türkiye pazarına Avrupa pazarına giriş tarihinden ne kadar sonra gireceği hakkında dedikodular başlarken Xbox Türkiye ekibi tarafından merakları giderecek sevindirici açıklama geldi.

Geride bıraktığımız hafta resmi olarak duyurusu yapılan Xbox One X için geniş bilgiye yer verilmezken ürünün oyun konsolları arasında iddialı bir pozisyonda yer alacağına hemen hemen kesin gözle bakılıyor. 

Microsoft tarafından geliştirilen Xbox One X ürününün Avrupa pazarına giriş tarihi açıklanırken ülkemizle ilgili herhangi bir tarih verilmemesi kafalarda soru işaretleri bırakmıştı. Ancak çok geçmeden firmanın Türkiye kanadından da resmi duyuru geldi ve konsolun Türkiye satış tarihi hakkında kesin tarih kullanıcılara duyuruldu.

Xbox Türkiye ekibinin resmi Türkiye hesabından paylaşılan tweet ile Xbox One X ürününün Türkiye satış tarihinin tüm dünya ile aynı anda 7 Kasım tarihinde olacağı belirtildi. Bakalım merakla beklenen bu konsol Türk kullanıcıları tarafından ne kadar tutulacak?

İşte Xbox Türkiye ekibinin Xbox One X çıkış tarihi ile ilgili paylaştığı sosyal medya paylaşımı..

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.