Xbox One Güncellemesi Geliyor!

Xbox One Güncellemesi Geliyor! Sorunları çözüme kavuşturmayı amaçlayan Microsoft, konsol cihazı Xbox One'da uzun zamandan beri yaşanan ara yüz sorununu yepyeni bir güncellemeyle ortadan kaldıracak.

Xbox One Güncellemesi Geliyor!

Bu yıl düzenlenecek E3 fuarı öncesinde tüm markalar yoğun olarak çalışmalarını sürdürürken, Microsoft, en büyük oyun platformu Xbox One için güncelleme yayınlayacağını duyurdu. Microsoft, böylece Xbox One kullanıcılarını heyecanlandırırken, güncelleme hakkında çok fazla bir detay ortaya çıkmadı.


Microsoft cephesinden öğrenildiği kadarıyla Xbox One için Cortana desteği gibi çeşitli Microsoft servislerinin Xbox One modeline ekleneceği belirtildi. Konsol için yapılacak yeniliklerle Xbox One için çok daha kapsamlı bir hal bekleniyor.


Ancak, Xbox One için getirilecek Cortana özelliği için kullanıcıların aynı zamanda Cortana Kinect ve kulaklıklara ihtiyacı olacak. Bunun temini içinde satın alma yoluna gidecek. Bu durumun maddi külfeti bir yana bu sayede sesli bir şekilde Xbox One kullanmak mümkün olacak. Üstelik Cortana bu alanda ne kadar iyi olduğunu kanıtladığı için kişilerin bu konudaki işleri çok daha kolay olacak.

Güncelleme ile birlikte bir yenilik de Windows 10 için yapılacak. Artık Xbox One PC ile bağlantılarında daha iyi bir performans sergileyebilecek. Üstelik pek çok sürpriz yenilik ile birlikte bu entegrasyonun daha verimli olacağı iddia ediliyor.

Gelecek güncellemeyle birlikte eklenecek yeniliklerden birisi de ortak depolama alanı olacak. PC ve Xbox One'da oynan oyunların ayrı ayrı yer kaplaması yerine ortak depolama alnının kullanılması ile birlikte alan konusunda da kapsamlı bir çözüm sunacak olan Microsoft, büyük bir avantaj sağlamış olacak.

Xbox Xbox One XBox Güncelleme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.