Xbox Live Gold Platformunun Eylül Ayı İçin Oyunları Kesinleşti

Microsoft şirketinin oyun konsollarından Xbox'ın, paralı bir durumdaki üyelik sistemi olarak çok başarılı bir duruma gelen Xbox Live Gold platformunun, üyelerine ücretsiz bir şekilde sunacağını açıkladığı Microsoft Xbox 360 ve de Microsoft Xbox One oyunları tamamen kesinleşti.

Xbox Live Gold Platformunun Eylül Ayı İçin Oyunları Kesinleşti

Microsoft şirketinin oyun konsollarından Xbox'ın, paralı  bir durumdaki üyelik sistemi olarak çok başarılı bir duruma gelen Xbox Live Gold platformunun, üyelerine ücretsiz bir şekilde sunacağını açıkladığı Microsoft Xbox 360 ve de Microsoft Xbox One oyunları tamamen kesinleşti.


Microsoft şirketine ait olan Xbox Live Gold'un, gelecek eylül ayı içerisinde Xbox 360 ve de Xbox One platformları için ücretsiz bir şekilde sunacak olduğu oyunlar  kesinleşti.

Gelecek Eylül ayının içinde ilk önce Microsoft Xbox One  platformu için 1 ila 15 Eylül tarihlerinin arasında Hydro Thunder Hurricane  oyunu ücretsiz bir şekilde sunuluyor olacak. 16 ila 30 Eylül tarihlerinin arasında da DICE şirketinin geliştirmiş olduğu ve Electronic Arts şirketinin 2011 senesi içerisinde piyasaya sunmuş olduğu Battlefield 3 isimli oyunu ücretsiz bir şekilde sunuluyor olacak. 

Microsoft Xbox One platformunun kullanıcılarına da 1 ila 30 Eylül tarihlerinin arasında Forza Motorsport 5 oyunu, 16 Eylül ve de bir sonraki aya uzatmalı  bir şekilde 15 Ekim tarihlerinin arasında Oxenfree isimli oyunu ücretsiz bir şekilde sunulmuş olacak.

Öte yandan Microsoft Xbox 360 için bahsetmiş olduğumuz Hydro Thunder Hurricane oyunu ile Battlefield 3 oyunu, geriye  bir uyumluluk sistemi kapsamında Microsoft Xbox One platformu  içinde sunulmuş bir durumda olacak.

microsoft xboz live gold microsoft xbox one
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.