Xbox İçin PlayerUnknown’s Battlegrounds Resmi Olarak Tanıtıldı

Microsoft tarafından E3 etkinlikleri kapsamında özellikle IP oyunlarından birisi olan PlayerUnknown’s Battlegrounds serisi tanıtıldı ve oyunla ilgili ilk fragman yayınlandı.

Xbox İçin PlayerUnknown’s Battlegrounds Resmi Olarak Tanıtıldı

Xbox One için özel olarak geliştirilip resmi duyurusu yapılan IP oyunu olan PlayerUnknown’s Battlegrounds E3 etkinlikleri kapsamında resmen duyuruldu. Standart olarak Xbox One için geliştirilmiş olan oyun aynı zamanda Xbox One S ve Xbox One X için de oynanabilecek ve geliştirilen oyun 2017 yılının son aylarında oyun piyasasında yerini almış olacak.

PlayerUnknown’s Battlegrounds oyunu Unreal Engine 4 ile geliştirildi. Oyunun ana teması oyun içinde yer alan oyunculardan oyun sonunda hayatta kalanın kazanacağı bir sistem olarak oynanacak. 

PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununda tüm oyuncular oyuna eşit şart ve koşullar altında başlayacakken oyun haritasının çeşitli yerlerinde bulunan donanım, ekipman ve birçok araç gereçler toplanarak tep başlarına bir hayat mücadelesi altına girilecek.

E3 etkinlikleri kapsamında tanıtımlar devam ediyor. Yeni gelişmeleri Tekno Gündem ailesi olarak sizlere an be an duyuracağız.

İşte PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununun resmi tanıtım fragmanı:

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.