Xbox Game Pass'ın Türkiye'ye Geldiği Duyuruldu

Microsoft şirketinin oyun konsolu için geliştirilmiş olan üyelik sistemi olan Xbox Game Pass, aralarında Türkiye’nin de yer aldığı 8 tane ülkede kullanıma sunulmakta.

Xbox Game Pass'ın Türkiye'ye Geldiği Duyuruldu

Microsoft şirketinin oyun konsolu için geliştirilmiş olan üyelik sistemi olan Xbox Game Pass, aralarında Türkiye’nin de yer aldığı 8  tane ülkede kullanıma sunulmakta. Üyelik sistemi içerisinde aylık 29 Türk Lirası  karşılığında 100 taneye yakın oyuna  da erişim olanağını sağlanıyor.

Microsoft şirketinin tarafından geliştirilmiş olan Xbox oyun konsolunun ekosisteminde kullanılmak amacıyla tasarlanmış olan yeni üyelik sistemi olan Xbox Game Pass 1 Haziran tarihinde resmi bir şekilde duyurulmuş idi. Almanya’nın Köln şehri içerisinde gerçekleşen Gamescom 2017 kapsamında yeni üyelik sisteminin 8 tane ülkede daha kullanıma sunulacak olduğu resmen açıklandı. Xbox Game Pass ayrıca, 1 Eylül tarihi itibari ile Türkiye’de de resmen kullanılabilecek. Aylık olarak üyelik sistemiyle çalışmakta bulunan Xbox Game Pass platformu, dijital bir  tane oyun aboneliği hizmeti vermekte. 100 taneye yakın oyuna sınırsız  bir şekilde erişim sağlamakta olan Xbox platformunun bu yeni servisi  ise oyuncuların kütüphanesini genişletmekte ve yeni maceraları da deneyimlemesine imkan sağlıyor.

Türkiye’de yer alan Xbox kullanıcıları 1 Eylül tarihi itibari ile Xbox Game Pass için üyeliğini başlatabilecekler. 14 günlük olan ücretsiz deneme süreci ile bu hizmeti de deneyimleyebilecek olan oyuncuların, Halo 5 ile birlikte Dead Rising 3 oyunu , Bioshock serisine ait oyunlar ve Fable gibi olan popüler ve ilgi çekmekte bulunan 100 taneye yakın oyuna erişim hakkı kazanmış olacak. Yenilenen üyelik sisteminin Türkiyedeki fiyatı da aylık 29 Türk Lirası olarak açıklandı.

microsoft xbox xbox game pass
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.