Witcher Oyununun Yapımcılar Bu Sefer Fazla İddialılar

Gamescom 2017 kapsamında görünmekte olan en güzel sunumlardan bir tanesi ise Witcher 3 oyununun yapımcılarından CD Projekt RED şirketine ait gibi gözüküyor. Gwent ile ilgili olarak çok harika bir hikaye modunun tanıtımı yapılmış oldu.

Witcher Oyununun Yapımcılar Bu Sefer Fazla İddialılar

Gamescom 2017 kapsamında görünmekte olan en güzel sunumlardan bir tanesi ise Witcher 3  oyununun yapımcılarından CD Projekt RED şirketine ait gibi gözüküyor. Gwent ile ilgili olarak çok harika bir hikaye modunun tanıtımı yapılmış oldu.

Bu defa The Witcher 3  oyunu ile bütün dünyayı sallamış olan ve de alınmadık ödül bırakmamış durumdaki CD Projekt RED'in yeni videosu açık bir şekilde ortaya çıktı.

Gwent asıl olarak Witcher 3 oyununu oynamış olan herkesin bir şekilde aşina bir durumda olmaya başladığı bir kart oyunu olarak biliniyor. Bu oyuna ait olan genişletilmiş hali ise farklı bir yapım olarak oyunculara sunulmuş bir durumda idi.

Şimdi de yepyeni  bir takım düzenlemeler ve de ilgi çekici  durumdaki hikaye modu ile  birlikte Gwent bir defa daha kapımızı çalmış oluyor. Thronebreaker ismine sahip olan eklentisi ile birlikte çehresini değiştirmiş olan oyunu bizlere de  CD Projekt ekibi açık bir şekilde anlatmış oldu.

The Witcher 3: Wild Hunt ile ilgili bir bilgi vermek gerekir ise, CD Projekt RED  şirketinin tarafından geliştirilmiş olan, Warner Bros. Interactive Entertainment şirketinin tarafından Kuzey Amerika içerisinde, Namco Bandai Games şirketinin tarafından ise Avrupa bölgesinde yayımcılığı gerçekleştirilmiş bulunan üçüncü şahısta nişancı türünde rol yapmanın oyunudur.

witcher cd project red gwent
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.