Windows 95 İşletim Sisteminin Nostaljisini Yapabilirsiniz.

Oyun dünyası içerisinde simülasyon türündekilerin her zaman çok değişik bir yeri olmuştur ve de bu türdeki oyunlara ilgi duyan insanların sayıları hiç de azımsanacak kadar değil.

Windows 95 İşletim Sisteminin Nostaljisini Yapabilirsiniz.

 

Oyun dünyası içerisinde simülasyon türündekilerin her zaman çok değişik bir yeri olmuştur ve de bu türdeki oyunlara ilgi duyan insanların sayıları hiç de azımsanacak kadar değil. Tır şoförü olarak başladığımız Euro Truck Simulator oyunu ve de doktor olarak başladığımız Surgeon Simulator‘dan  hemen sonra şimdi ise bir tane ''ofis çalışanı'' isimli simülasyon oyunu çıktı.

Tasarım profesörlerinden Pippin Barr tarafından geliştirilmiş olan ''It Is As If You Were Doing Work'' oyunu sizi Windows 95 işletim sisteminin zamanlarına geri döndürmeyi başarıyor ve de o zamanlarda gerçekleştirilen ofis işlerini baları ile yapmanız istenmekte. Ücretsiz olan bir tarayıcı oyunu şeklinde geliştirilen bu oyundaki en güzel olay ise, Windows 95 işletim sisteminin o çok özlediğimiz görüntülerini ve 
 de seslerini bize yeniden yaşatabiliyor olmasıdır.

Oyuna  girmek için ilk önce bir  tane kullanıcı adı ve de şifre girmeniz gerekli. Daha sonrasında karşınıza çıkmış olan Windows 95 işletim sistemine ait olan masaüstünde oyunun size vermiş olduğu görevleri yerine getirmelisiniz. Bazı zamanlarda e-mail yazmakta bazı zamanlarda ise kutucukları doldurmaktayız.

Bu esnada bir zaman çalıştıktan hemen sonra ara verebiliyor ve de  işletim sistemi içerisinde yer alan oyunları oynayıp birazcık kafa dağıtabilmekteyiz. Öte yandan kişiliğiniz yansıtabilecek olan duvar kağıdını belirlemekte tamamen sizin elinizde bulunuyor.

windows 95 ıt ıs as ıf you doing work pippin barr
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.