Windows 10 Ücretsiz Yükleme Dönemi Bitti !

İlk çıktığı zamanlar ücretsiz olarak kullanıma açılan Microsoft geliştirdiği Windows 10 ücretsiz yükleme süresini bitirmek için geri sayıma başladığını internet sitesinden duyurmuştu. Windows artık ücretleniyor...

Windows 10 Ücretsiz Yükleme Dönemi Bitti !

 

Geçen sene Microsoft yapılandırdığı Windows 10 ile teknoloji tutkunları için birçok yenilik içeren ve kullanıcıların isteklerini karşılayabilecek yeni bir sürüm geliştirdi. Windows 10 ilk sene için ücretsiz olarak kullanıcıların hizmetine çıkarıldı. İlk kez 29 Temmuz 2015 yılında kullanıma çıkarılan yeni sürüm için yarın son gün olarak belirlendi. Çıkarıldı ilk günlerde ne kadar zaman ücretsiz kalacağını bilinmeyen Windows 10 son günlerde duyurduğu açıklamalar ile bir sene sonra yani 29 Temmuz 2016 tarihinden itibaren bu sürümün ücretli olacağını duyurdu.

Yeni Windows 10 sürümünü masaüstü ve diz üstü bilgisayarlarına yüklemek isteyenler için son gün yarın olacağı belirlendi. Önceki sürümleri kullananlara sürümlerini yükseltmek için yarın son gün sayılacak. Microsoft kendi internet sitesinde geri sayımı başlattı. Bu sürenin dolması ile Windows 10 yüklemesi ücretlendirilecek.

Windows 10 sürümünü bilgisayarlarında yüklü bulunanlar için de sevindirici haber Windows’tan geldi. Yeni sürümü kullananlara gelen bildirimler bu sürecin bitmesiyle kaldırılacak ve bildirimler artık kullanıcıları rahatsız etmemiş olacak.

Windows 10 için artık ücretli olarak kullanılacak. Markanın kendi sitesinden bilgi almak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:

 

WİNDOWS 10 ÜCRETSİZ YÜKLEME

 

Windows 10 Windows 10 ücretlendi Windows 10 ücretli mi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.