Windows 10 Mobile Güncellemesi İçin Bilinmezlik Sürüyor

Microsoft yaptığı açıklamalarla ciddi bir kafa karışıklığı yarattığı mobil sürüm için zaman dahi vermiyor. Ancak herkesin merakla beklediği birçok özelliğin kaynağında da bizzat kendisi var. Son zamanlarda Windows 10 S ve Windows 10 Mobile Creators Update gibi bilinmezliklere imza atan şirket yaz aylarında yeni bir güncelleme yayınlayabilir.

Windows 10 Mobile Güncellemesi İçin Bilinmezlik Sürüyor

Bu konuda son konuşan isim Brandon LeBlanc olurken kafalarda dolaşan soru işaretlerine net bir çözüm sağlamadığını belirtelim. Herkesin beklentisi Redstone 3 güncellemesi iken LeBlanc tarafından yapılan açıklamalar bunun tersini savunuyor. Yani görünüşe göre Feature2 güncellemesi daha önce gelecek.

Aslında bu noktada net bir bilgiye sahip olunmadığından birçok farklı kaynakta haberler sızıntılar üzerinden yürüyor. Nisan ayının son çeyreğinde yapılacak olan Windows 10 Mobile Creators Update güncellemesinin aksaması başlı başına bunun göstergesi olarak düşünülebilir.

Sonrasında gelen Windows 10 Enterprise güncellemesi haberleri ise yine içerik anlamında elimizin boş kalmasını sağlıyor. Yani hiçbir şekilde Windows mobil sürümün hangi özelliklerle güncelleneceği hakkında fikir sahibi olamıyoruz. Herkesin gözünü diktiği Insider Preview şu sıralar Windows 10 mobil sürüm hakkında bir duyuruya sahip değil.

Twitter üzerinden LeBlanc tarafından yapılan duyurular ise bize gösteriyor ki Windows 10 mobile değil Windows Insider konusunda yetki sahibi bir isimden bu noktada detay öğrenemeyeceğiz. Çünkü kendisinin iddia ettiği tarih ve özelliklerle alakalı hiçbir bilgi önümüzdeki süreçte bizlerle buluşmayacak gibi duruyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.