WhatsApp'tan Sohbet Boyutları İle İlgili Güncelleme

WhatsApp platformuna yönelik yeni bazı güncellemeler geliyor. WhatsApp ekibi, sohbet boyutları ile ilgili taze bazı güncellemeler sunuyor. Peki ne gibi yenilikler söz konusu ?

WhatsApp'tan Sohbet Boyutları İle İlgili Güncelleme

Günümüzde WhatsApp kuşkusuz en fazla kullanılan mesajlaşma ağı... Söz konusu platforma bilindiği üzere sık sık yeni güncellemeler eklenmekte. WhatsApp ekibi güncelliğe çok önem veriyor ve gerek güvenlik güncellemeleri, gerekse işlevsellik anlamında yeni özellikler içeren güncelleme paketleri sunuyor. Son günlerde de WhatsApp tarafından durum güncellemesi bizlerle buluşmuştu. Şimdi de WhatsApp'ın yeni bir güncelleme ile daha karşımıza çıkmak üzere olduğu bilgisine ulaştık.

Yeni güncelleme sayesinde bundan sonra mesajlaştığınız arkadaşınız ile ilgili olarak sohbet hakkında daha fazla bilgi alabileceksiniz. Mesela bir arkadaşınızla karşılıklı gönderdiğiniz video ve resimlerin toplam kaç MB olduğu, sohbet geçmişinizin ne kadar yer kapladığı ve benzeri bilgileri yeni güncellemeyle oldukça ayrıntılı bir biçimde görebileceksiniz. Bu yeni güncelleme ile telefonunuzun depolama alanını daha iyi yönetmeniz de mümkün olacak.

İOS VE WİNDOWS İÇİN KULLANILIYOR BİLE

Söz konusu güncellemeler iOS ve Windows platformları için kullanılıyor bile. Yakın bir zamanda da Android'e gelmesi bekleniyor. İlk olarak beta sürüm olarak denemeye alınacak olan özellik ardından Android için tam sürümle buluşacaktır.

 

whatsapp whatsapp sohbet boyutları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.