WhatsApp'tan Çok Daha Önemli Bir Özellik Gelecek

Mesajlaşma uygulaması denildiği zaman nerede ise her akıllı telefon kullanıcılarının kullanmakta olduğu WhatsApp ile ilgili olarak çok önemli bir özellik daha şu anda test aşamasında.

WhatsApp'tan Çok Daha Önemli Bir Özellik Gelecek

Mesajlaşma uygulaması denildiği zaman nerede ise her akıllı telefon kullanıcılarının kullanmakta olduğu WhatsApp ile ilgili olarak çok önemli bir özellik  daha şu anda test aşamasında. 2013 senesi içerisinde kullanıma sunulmuş olan bas - konuş ismine sahip olan özelliği yakın bir zamanda uygulama üzerinden kaldırılabilir. O özelliğin yerine  ise çok daha temiz ve de  kullanışlı olan bir arayüz üstünde çalışmalar yapılıyor.

Normal bir şekilde uygulama üstünden karşı tarafa sesli mesaj yollamayı istediğimizde, konuşma zamanımız süresince mikrofon butonuna basılı tutmak mecburiyetindeydik. İşte artık bu özelliğin yerine kayıt modunu kilitleyebilecek yeni bir  tane sistem geliyor. Sızmış olan bilgilere bakılır ise, butona basılı tutmak yerine mikrofon kısmını kaydırıp hızlı bir şekilde kayıt moduna geçebiliyoruz.

Bu  yeni gelecek olan özellik sayesinde, artık kayıt yapma esnasında da konuşma penceresine tamamen hakim bir durumda olacaksınız. Konuşmanız esnasında çok rahat bir biçimde pencere içinde gezinebilecek ve de konuşma devam ederken, aynı zaman içerisinde sohbeti kontrol edebiliyor olacaksınız.

Bu yeni gelecek özellikle birlikte normal bir şekilde  Push - to - talk şeklinde bilinen bölümün ismi ise Swipe -
 to - talk şeklinde değiştirilmiş olacak. Bahsi geçen bu özelliğin tam olarak ne zaman kullanıma sunulacak olduğu ise şimdilik hiç bir şekilde bilinmemekte.

whatsapp konuşma güncelleme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.