WhatsApp'a Neden Girilememekte?

WhatsApp isimli uygulamayı kullananlar bir zamandan beri uygulamaya erişim konusunda problem yaşıyorlar.

WhatsApp'a Neden Girilememekte?

WhatsApp isimli uygulamayı kullananlar bir zamandan beri uygulamaya erişim konusunda problem yaşıyorlar. Mobil uygulamaya girmek çok büyük bir problem haline gelmişken, ana ekran üstünde çok ciddi bir problem yer aldığı da fark edilebilmekte.

WhatsApp uygulamasının üst kısmında yer alan kısım içerisinde devamlı bir şekilde ''Bağlanıyor'' yazan ifadesi döner iken uygulamaya mobil veri ya da ağ bağlantısı üstünden girip girmediğiniz  ise hiç bir şekilde fark etmemekte.

Uygulamaya olan erişim problemi yaklaşık olarak 30 dakikadan beri devam ediyor ve  de şu an için problemde hiç bir şekilde çözülmüş gibi görünmemekte. Uygulamaya karşı olan erişim güncelleme nedeni ile kısıtlı gibi görünüyor olsa bile, halen bu konu ile alakalı olarak net bir açıklama da hiç bir şekilde  sunulmadı. Şimdiden sosyal medya üzerinde insanlar uygulama erişim problemi başlığının altında bu olayı tartışmaya başladılar bile.

Bahsi geçen bu büyük problemden ise hem iOS platformu hem ise Android  platformunun kullanıcıları muzdarip bir durumdayken, uygulamanın tam olarak ne zaman düzelecek olduğu da hiç bir şekilde.

Konu ile ilgili bir güncelleme: Yaşanmış olan bu çok büyük derecedeki sıkıntıların hemen sonrasında WhatsApp isimli popüler uygulama an itibari ile tekrardan aktif bir hale gelmiş durumda.

whatsapp uygulama çokme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.