Whatsapp’a Görüntülü Konuşma Geldi

Facebook'un satın alması ile daha da güçlenen ve sürekli yenilenen WhatsApp'a şimdi de görüntülü konuşma özelliği geldi. İnternet üzerinden mesajlaşma imkanı sunarak hizmete başlayan daha sonra sesli mesaj özelliği sunan WhatsApp şimdi de görüntülü konuşmaya geçiyor.

Whatsapp’a Görüntülü Konuşma Geldi

Dünyada en çok yaygın olan anlık mesajlaşma uygulaması Whatsapp önemli bir güncellemeyi daha kullanıcılarına sunuyor.Facebook’un satın aldığı Whatsapp o günden sonra önemli çalışmalar yapılarak geliştirilmiş haliyle en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması ünvanını kazanmış oldu.
Whatsapp’ta tarihi bir gelişme olarak nitelendirilen görüntülü konuşma özelliği resmen eklendi.Yeni eklenen güncelleme ise Android ve İOS marketlerinde kullanımda.Eğer Whatsapp’ınızda görüntülü konuşma özelliği görünmüyorsa marketinize girerek uygulamayı güncellemeniz gerekmekte.

Whatsapp’ın yeni gelen görüntülü konuşma özelliği yaklaşık bir aydır beta sürümde kullanılıyordu beta testlerinin bitmesiyle kullanıcılarına açılan özellik henüz herkezi açılmış değil.Dünya genelinde 1 milyar kullanıcısı bulunan whatsapp görüntülü konuşma özelliğini kullanıcılarına aşama aşama getirecek.

Whatsapp’ın görüntülü konuşma özelliğinin bu kadar geç kalınması tamamen hata olarak kabul edilirken diğer uygulamalarda yer alan görüntülü konuşma özelliği Whatsapp’ın bu adımı atmasının en büyük nedeni kabul ediliyor.Line Skype Messenger gibi programlar ile görüntülü konuşma uzun bir süredir yapılırken Whatsapp’ın görüntülü konuşma kalitesi bakalım nasıl olacak.

 

whatsapp Dünya Android İOS
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samsung'un Galaxy S8 Modeli İşlemci Olarak Snapdragon 835 Kullanacak
Samsung'un Galaxy S8 Modeli İşlemci Olarak Snapdragon 835 Kullanacak
WhatsApp İçinde Video Paylaşımında Büyük Yenilik Geliyor
WhatsApp İçinde Video Paylaşımında Büyük Yenilik Geliyor