WhatsApp Üzerinden Bütün Dosyaları Paylaşabilirsiniz

WhatsApp yeni gelmiş olan güncelleme ile beraber dosya paylaşım konusundaki yeteneklerini çok iyi bir şekilde geliştirdi.

WhatsApp Üzerinden Bütün Dosyaları Paylaşabilirsiniz

WhatsApp yeni gelmiş olan güncelleme ile beraber dosya paylaşım  konusundaki yeteneklerini çok iyi bir şekilde geliştirdi. Popüler durumda olan uygulama artık yalnızca belirli dosya çeşitlerini değil, her türden dosyayı gönderebilmenize olanak sağlıyor.

WhatsApp ile gönderebilecek olduğunuz dosya türleri ile ilgili artık herhangi bir şekilde kısıtlamalar söz konusu değil, fakat bir farklı kısıtlama mevcut. Gönderecek olduğunuz dosyaların 100MB'tan daha büyük olmaması gerekli. Pek çok kullanıcı WhatsApp uygulamasını mobil bağlantı üstünden kullanmakta olduğundan dolayı bu kısıtlama çok büyük bir kesimi de etkilemeyecek olabilir.

Güncelleme ile birlikte gelmiş olan bir farklı yenilik sayesinde yalnızca sözcüklerin üstüne uzun bir şekilde dokunarak sohbetler için kalın, italik ve de üstü çizgili  bir şekilde metinler gönderebilmektesiniz. Son olarak 
 ise uygulamanın hantal  bir şekilde fotoğraf paylaşma özelliği de gelişmeye devam ediyor. Bundan böyle fotoğrafları çok küçük bir alan içerisinde kaydırmak yerine bütün ekranda  kolay bir şekilde görebiliyorsunuz. Göndermiş olduğunuz birden çok fotoğraf var ise, galeri görünümü içerisinde düzenli bir biçimde görüntülenmiş oluyor.

Android ve de iOS  işletim sistemine sahip sistem kullanıcılarına sunulmaya başlanmış olan bu güncelleme henüz size ulaşmadı ise, güncellemeyi alabilmek amacıyla birkaç gün  daha beklemeniz gerekiyor olabilir. Güncellemenin en kısa süre içerisinde tüm cihazlarda yayımlanacağı resmi bir şekilde açıklandı.

whatsapp dosya paylaşım
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.