WhatsApp İşletmeler İçin Değişebilir

WhatsApp hataları peş peşe yapmaya devam ediyor. Şimdi de işletmeler için özel bir güncelleme yolda ! WhatsApp, istenmeyen mesajlar almanıza sebep olabilir !

WhatsApp İşletmeler İçin Değişebilir

Bilindiği üzere WhatsApp şuan da tüm dünyanın en yaygın kullanılan mesajlaşma platformu olarak dikkat çekiyor. SMS ile sohbeti oldukça geride bırakan WhatsApp, kullanıcı kitlesini giderek arttırırken, şu sıralar yaptığı hatalarla da gündeme gelmeye başladı.

Son olarak durum güncellemelerini sunan ve söz konusu güncellemeler nedeniyle büyük bir tepki çeken WhatsApp, henüz daha durum güncellemesinden geri adım atmadı ve üstüne üstlük kullanıcıların hiç de memnun kalmayacağı bir başka güncellemeyi daha sunmaya hazırlanıyor. Yeni güncelleme, işletmelere yönelik olacak. Yani WhatsApp kurumsal içerikli mesajları da kendi bünyesinde topluyor diyebiliriz. Tabii şuana kadar WhatsApp tarafından resmi bir açıklama olmadığını, sızıntılardan yola çıkarak size aktarım yaptığımızı belirtelim.  Sistemi açıklayacak olursak mesela bir restorandan size SMS geliyorsa artık SMS olarak değil de WhatsApp üzerinden mesaj olarak gelecek. Haliyle bu da istenmeyen mesajlara sebebiyet verecek ve kullanıcılar da bundan bir hayli rahatsız olacaklar. 

whatsapp teknoloji
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Hamdi     2017-03-10 Anında silerim, zaten bip e gecmek için fırsat bekliyorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.