WhatsApp indir Görüntülü Konuş

Facebook'un satın alması ile daha da güçlenen ve sürekli yenilenen WhatsApp'a bilindiği gibi geçtiğimiz haftalarda görüntülü konuşma özelliği gelmişti.. Okurlarımızdan gelen sorular üzerine görüntülü konuşma özelliğinin nasıl aktif edileceği ile ilgili detayları sizler için paylaştık.

WhatsApp indir Görüntülü Konuş

Dünyada en yaygın olarak kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması Whatsapp önemli bir güncellemeyi daha kullanıcılarına sunarak önemli bir sorunu daha ortadan kaldırdı.Facebook’un satın aldığı Whatsapp o günden sonra önemli çalışmalar yapılarak geliştirilmiş haliyle en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması ünvanını katlayarak devam ediyor.

Whatsapp’ta tarihi bir gelişme olarak nitelendirilen görüntülü konuşma özelliği geçtiğimiz haftalar içinde resmen eklendi. Yeni eklenen bu güncelleme Android ve IOS marketlerinde kullanımda. Eğer Whatsapp uygulamanızda görüntülü konuşma özelliği görünmüyorsa marketinize girerek uygulamayı güncellemeniz gerekmekte.

GÖRÜNTÜLÜ KONUŞMA NASIL AKTİF EDİLİR?
WhatsApp görüntülü konuşma özelliğini aktif etmek için sadece WhatsApp güncelleme indirmeniz ve kurulumu yapmanız yeterli olacak! Görüntülü konuşmada büyük sıkıntı çeken ve çeşit çeşit uygulama yüklemek zorunda kalan akıllı telefon kullanıcılarına çözümü sonunda WhatsApp getirdi. Böylece, tek bir uygulama altından hem anlık mesajlaşma, hem sesli konuşma hem de görüntülü konuşma yapabilmek mümkün hale geldi. Böylece, kalabalık uygulama arşivi yerine tek bir uygulama tüm görüşmelerinizi yapabileceksiniz.

Whatsapp’ın yeni gelen görüntülü konuşma özelliği yaklaşık bir aydır beta sürümde kullanılıyordu beta testlerinin bitmesiyle kullanıcılarına açılan özellik henüz herkezi açılmış değil.Dünya genelinde 1 milyar kullanıcısı bulunan whatsapp görüntülü konuşma özelliğini kullanıcılarına aşama aşama getirecek.

Whatsapp’ın görüntülü konuşma özelliğinin bu kadar geç kalınması tamamen hata olarak kabul edilirken diğer uygulamalarda yer alan görüntülü konuşma özelliği Whatsapp’ın bu adımı atmasının en büyük nedeni kabul ediliyor.Line Skype Messenger gibi programlar ile görüntülü konuşma uzun bir süredir yapılırken Whatsapp’ın görüntülü konuşma kalitesi bakalım nasıl olacak.

WhatsApp İNDİR / Güncelle:
Popüler anlık mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp , IOS ve Android marketlerinde son sürümü ile indirilerek kullanılabilir durumda. IOS işletim sistemine sahip telefonlar ve tabletler için App Market, Android işletim sistemine sahip telefon ve tabletler için ise Google Play Store üzerinden indirilebilecek olan uygulamayı, ücretsiz olarak telefon ve mobil cihazlarınıza yükleyebilirsiniz. 

WhatsApp IOS indirmek için tıklayın
WhatsApp Android indirmek için tıklayın
WhatsApp Windows Mobile indirmek için tıklayın

 

whatsapp Dünya Android İOS
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
O İsim İmza Atacak!
O İsim İmza Atacak!
WhatsApp İçinde Video Paylaşımında Büyük Yenilik Geliyor
WhatsApp İçinde Video Paylaşımında Büyük Yenilik Geliyor