WhatsApp İle Instagram Snapchat'i Adeta Dağıttılar

Asıl olarak hikayeler isimli özellik Snapchat platformu içerisinden ''esinlenilip'' Facebook şirketinin tarafından Instagram ve de WhatsApp platformları üzerine getirilmiş olsa bile bu 2 tane platformda özellik çok daha aktif bir şekilde kullanılmakta.

WhatsApp İle Instagram Snapchat'i Adeta Dağıttılar

Asıl olarak hikayeler  isimli özellik Snapchat platformu içerisinden ''esinlenilip'' Facebook şirketinin tarafından Instagram ve de  WhatsApp platformları üzerine getirilmiş olsa bile bu 2 tane platformda özellik çok daha aktif bir şekilde kullanılmakta. En son olarak ise, Facebook  şirketinin kurucusu görevinde bulunan Mark Zuckerberg güncel durumdaki rakamları açık bir şekilde paylaşmış halde.

Zuckerberg, platformu içerisinde sunmuş olduğu Hikayeler ve de  Durum özelliklerinin  tam olarak 300 milyon  tane günlük aktif kullanıcıya sahip bir durumda bulunduğunu resmen açıkladı. Daha öncesinde Instagram platformu için Haziran ayı içerisinde ve de  WhatsApp platformu için Temmuz ayı içerisinde bu rakamın tam 250 milyon  tane olduğu  da yine açık bir şekilde paylaşılmıştı.

Snapchat isimli popüler uygulama ise toplam olarak 173 milyon tane günlük aktif kullanıcı sayısına sahip. Kısaca açıklamak gerekir ise kopyalar orijinali olanı 2'ye  katlamış bir halde. Facebook platformunun 3. çeyrek raporu esnasında yapılmış olan açıklama içerisinde rekor gelir elde edilmiş olduğununda altı çizilmekte. Hatta firma en yüksek hisse başındaki değere de ulaşmış olmanında mutluluğunu yaşamakta.

Facebook platformunun hikayeler odağına sahip ürünlerinin artık kendi çoğalttırılmış gerçeklik yüz filtreleri ile birlikte fazlasıyla başarılı bir tablo çizmiş olduğunu da söylemek gerekli.

whatsapp instagram snapchat
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.