WhatsApp Güncellemesi Beraberinde 3 Harika Özellik Getirdi!

Dünya üzerinde en çok tercih edilen anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp'da nihayet dedirtecek bir güncelleme yayınlandı. Yayınlanan güncelleme ile 3 farklı konu üzerinde düzenleme yapıldı. Kullanıcılarını yaptığı güncelleme ile sevindiren WhatsApp ne gibi yenilikler getirdi diyorsanız haberimize göz atabilirsiniz.

WhatsApp Güncellemesi Beraberinde 3 Harika Özellik Getirdi!

Bilindiği üzere WhatsApp şuan da teknoloji dünyasının en fazla kullanılan mesajlaşma platformu olarak dikkat çekiyor. WhatsApp'ın sürekli haber olmasında ki önemli bir etken ise güncellik açısından çok zengin ve yenilikçi bir uygulama olması. Yani uygulamaya sürekli yeni güncellemeler ekleniyor ve bunlar oldukça önemli güncellemeler olabiliyor. Peki bu defa ünlü uygulamaya hangi yeni özellikler geldi?

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ın güncellenen haliyle yeni gelen özelliklerin başında mesajlara gelen "sonra gönder" özelliği yer alıyor. Bu özellikle beraber internet bağlantısı olmadığı veya bağlantının kopması hallerinde mesajlarınızı yazıp gönderebileceksiniz. Mesajınız, internet bağlantısını gördüğü anda otomatik olarak sizin yerinize gönderilecek. Diğer özellikler arasında ise tek seferde 30 a kadar video ve fotoğraf paylaşımı yer alırken son olarak ise depolama alanı sorununu çözmeye çalışacak bir özellik daha eklendi. Bu özellikte ise WhatsApp üzerinden gönderip aldığınız resim ve video dosyalarını tek tıkla görebilecek ve bunları ister silebilecek ister SD karta transfer edebileceksiniz.

TEK SEFERDE 30 FOTOĞRAF PAYLAŞIMI

Normalde WhatsApp üzerinde aynı anda 10'dan fazla fotoğraf paylaşılamıyordu. Ancak bu özellik iOS platformuna da geldi yani artık WhatsApp üzerinde 30 adet vide ve resim dosyasını tek seferde paylaşabilirsiniz.

İOS İÇİN ÖNEMLİ GÖNDER GÜNCELLEMESİ

Normalde iOS sahipleri internet bağlantıları yokken WhatsApp'ın Gönder butonunu kullanamıyorlardı. İşte bu doğrultuda gelen yeni bir güncelleme ile artık offline olarak da gönder butonu aktif olarak kullanılabiliyor. Aynı zamanda uygulamanın depolama alanında da çeşitli iyileştirmelerin yapıldığı bilgisine ulaşıldı. Artık iOS sahipleri cihazın hafızasını daha rahat yönetebilecek.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.