WhatsApp Eski Haline Dönüyor

WhatsApp, yaptığı son güncellemeden vazgeçebilir ! Ünlü mesajlaşma ağında geriye dönüş süreci... WhatsApp ile ilgili yeni gelişmeleri sizlere aktarıyoruz.

WhatsApp Eski Haline Dönüyor

Bilindiği üzere WhatsApp, geçtiğimiz günlerde bir güncelleme yayınlamış, durumlarda ciddi değişiklikler yapılmıştı. Yazılı durumlar tamamen kaldırılmış, yeni görselli ve gifli durumlar eklenir hale getirilmişti. Ancak ünlü mesajlaşma uygulaması WhatsApp, yaptığı son değişiklik nedeniyle takipçilerini bir hayli kızdırmış, hatta pek çok kullanıcı uygulamayı faal olarak kullanmaktan vazgeçme raddesine gelmişti. İşte WhatsApp ekibi, yaşanan bu gelişmelerin ardından bazı değişikliklere gidebilir.

Elimize ulaşan bazı sızıntılara göre WhatsApp, şuan da eskiye dönüş için çaba sarfetmeye başladı. Yani güncelleme yayınlanmadan önce durum özelliği nasılsa tekrar aynı hale getirilmesi için çalışmalar sergileniyor. Ancak dediğimiz gibi şuan için bu çalışmalar birer sızıntı niteliğinde yani resmi olarak yapılan bir açıklama bulunmamakta. Ancak WhatsApp ekibi kuşkusuz yaptığı her güncellemeden sonra nabız yoklamakta. Çünkü önemli olan kullanıcıların uygulamanın yeni halini benimseyip benimsemeyecekleri... Google Allo gibi bir hamle de söz konusuyken ve hali hazırda Skype gibi ciddi rakipler söz konusuyken WhatsApp ekibi tepkilere daha fazla seyirci kalmayacaktır. 

YENİLİK HEP İYİ DEĞİLDİR

Teknoloji kuşkusuz sürekli yenilikler ortaya koymayı doğuran önemli bir olgudur ancak WhatsApp kullanıcıları uygulamanın tasarım olarak ve işlevsellik olarak şuan da bulunduğu haline o kadar alışkınlar ki ve seviyorlar ki bunun değişmesini istemiyorlar. Özellikle WhatsApp durumları çok büyük bir beğeniyle kullanılıyor ve tıpkı Windows Live Messenger'da olduğu gibi kullanıcılar için önemli bir yer taşıyor. Hatta pek çok kullanıcı durumlarda şuan dinlenen müziğin yazmasını v.b. dahi istiyorlar. Yani durumu tamamen kaldırıp onun yerine resimli paylaşımların eklenme mecburiyeti kullanıcıları WhatsApp'tan itiyor.

whatsapp eski haline döndürme whatsapp eski hale nasıl döner whatsapp
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.