WD Şirketinden Yeni Nesil Depolama Birimleri

WD ile SanDisk, gerçekleştirdiği basın toplantısıyla yeni nesildeki depolama birimlerini resmen tanıttı.

WD Şirketinden Yeni Nesil Depolama Birimleri

WD ile SanDisk, gerçekleştirdiği basın toplantısıyla yeni nesildeki depolama birimlerini  resmen tanıttı. Bu ürünler, değişik depolama ihtiyaçlarını hedef almakta. WD My Cloud Home ile birlikte SanDisk iXpand Base ve de SanDisk Ultra 400GB'lık microSD kartlar resmen  tanıtıldı.

SanDisk iXpand Base ismine sahip ürün, iPhone kullanıcıları için kablosuz şarj ve de veri yedekleme işlemini tek bir tane cihaz üstünde yapma olanağını sunmakta. 32 GB'lık ve 256 GB'lık boyutlar arasında değişik depolama kapasiteleri sunmakta bulunan cihaz, kablosuz bir şarj desteği sunmakta olan iPhone modellerini şarj eder iken, bir başka taraftan da veri aktarımı ve de yedekleme sağlıyor olacak.

15W bir çıkış gücüyle hızlı şarj sağlamakta bulunan iXpand Base'in sayesinde kullanıcılar iPhone telefonunu her şarj ettiği zaman, internet tabanlı  bir şekilde depolama seçeneklerinin aylık ücretleri ile ilgili hiç bir şekilde endişelenmeden bütün dosyalarını orijinal kalitesinde otomatik bir şekilde yedekleyebilmekte.

Tanıtımı yapılan bir başka depolama ürünü de tam 400 GB'lık kapasitesi bulunan microSD kart. UHS-I tipine benzeyen hafıza kartı, Android işletim sistemine sahip telefon ve de tabletlere ek bir şekilde, harici kart girişi sunmakta bulunan bütün cihazlarda kullanılabilmekte. Bu kart sayesinde FullHD çözünürlüğe sahip 40 saate kadarlık bir video kaydı yapılabilmekte.


Tanıtımı gerçekleştirilen WD My Cloud Home isimli ürünü de harici disk ve uzaktan erişim  konusundaki yetenekleriyle adeta bir NAS görevi görmekte. Wi-Fi'nin yönlendiricisine doğrudan hızlı bir şekilde  entegre olan WD My Cloud Home isimli depolama cihazı ile kullanıcıların içeriklerine uzaktanda erişme olanağı sunuyor. 

Değişik depolama kapasiteleriyle satışa sunulacak olduğu açıklanan My Cloud Home depolama sürücüleri mükemmel tasarımları ile de  çok fazla dikkat çekmekte.

ws sandisk depolama birimi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.