VSCO'da Instagram'ın Uygulamasına Özenmiş Bir Durumda

Fotoğrafları düzenleme ve de paylaşım platformu olarak ön plana çıkan VSCO, kullanıcılarının birbirleri ile etkileşime girebilmesi amacıyla özel mesajlar özelliğini yaşama geçirmiş olduklarını duyurdu.

VSCO'da Instagram'ın Uygulamasına Özenmiş Bir Durumda

Fotoğrafları düzenleme ve de paylaşım platformu olarak ön plana çıkan  VSCO, kullanıcılarının birbirleri ile etkileşime girebilmesi amacıyla özel mesajlar özelliğini yaşama geçirmiş olduklarını duyurdu. Bu açıdan platformun da Instagram gibi rakiplerine özenmiş olduğunu çok rahat bir şekilde söyleyebiliriz.

VSCO  platformunun kullanıcılarının yeni özellik ile beraber düzenleme ipuçlarını ve  de püf noktalarını birbirleri ile değiş tokuş edebilecek olduğu, ilgi çekici durumdaki profilleri ve de yayınlanan içerikleri paylaşabilecekleri ve başkalarından yaratıcı durumdaki geri bildirimler alabilece olduğu açık bir şekilde ifade edilmekte. Öte yandan, sizi platform üzerinde takip eden herkesin size mesaj atabilecek olduğu da belirtiliyor.

Yeni gelen mesaj özelliğinden ilk önce ücret ödemiş olan VSCO X üyelerinin yararlanabilecek olduğu, gelecek haftalarda ise  bu yeni özelliğin ücretsiz kullanıcılara sunulacak olduğunu da söylemekte bir yarar var. Öteki mesajlaşma servislerinde olduğu gibi çalışmakta olan yenilik, Instagram ile fazlasıyla benziyor. Aynı biçimde akışta görülmekte olan paylaşımları ok ikonuyla beraber diğerlerine mesaj şeklinde göndermeniz olanaklı olacak. Grup mesaj ile ilgili özelliğinin olup olmayacağı da şimdilik  hiç bir şekilde bilinmiyor.

Bu esnada Instagram, kullanıcıların mesajlaşması amacıyla ayrı bir uygulama üstünde de çalışıyor. Aynı Facebook Messenger  uygulaması gibi, mesajlaşma amacıyla kullanıcılar bir Instagram Messenger kullanmanın mecburiyetinde kalınacak gibi gözükmekte.

vsco instagram mesaj
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.