VR Teknolojisinin Yeni Sektörler Oluşturduğu Açıklandı

Cüzdanınızı tamamen boşaltmadan Oculus Rift'in ya da HTC Vive'ın bütün harikalarını görebilmenin çok farklı yolları da mevcut.

VR Teknolojisinin Yeni Sektörler Oluşturduğu Açıklandı

Cüzdanınızı  tamamen boşaltmadan Oculus Rift'in ya da HTC Vive'ın bütün harikalarını görebilmenin çok farklı yolları da mevcut. 

VR Teknolojisini çok fazla merak etmekteyseniz, dene konusunda isteğiniz varsa, fakat sistemi kurmak amacıyla bir kulaklık seti ve  de bilgisayara 1.000 Dolar civarında bir para harcamaya hazır durumda değilseniz sizin için oluşmuş olan yeni bir tane daha sektör mevcut. VRNISH tamda bunu keşfedebilmenin harika bir yolu. Size en yakında yer alan VR merkezini bulmanız konusunda yardımcı olabilecek sisteme ulaşmakta çok basit.

Kurulmuş olan yeni web sitesi ile beraber bütün dünya üzerindeki VR merkezleri bir araya getirilmekte ve bunlara ilgi duyan herkes tarafından keşfedilebilir bir duruma getiriliyor. 

Türkiye'nin genelinde 4  tane konum var şu anlık, bu gibi VR CAFE anlayışı daha yeni ortaya çıkmış olan bir sektör olduğundan dolayı sonuçların kısıtlı  bir durumda çıkması  ise anormal bir durum olarak nitelendirilmiyor. Yakın bir zamanda bu VR merkezlerini  de Playstation Cafe gibi pek çok yerde görebilmemiz olanaklı gibi gözüküyor.

VRNISH'in sunmuş olduğu hizmetleri yalnızca yer arayan tüketiciler içinde değil aynı zaman içerisinde, geliştiricilerin oyun salonları için yüklemeyi istediği VR deneyimlerinin listesini sunuyor olacak ve operatörlerin onlar ile temasa geçmelerini sağlayacak. Şu anda çok pahalı bir fiyatta olan VR kulaklıklar ile birlikte deneyimin tadını çıkartabilmenin mükemmel bir yolu gibi görünmekte. 

vr vrnısh oculus rift
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.