Volkswagen’den Selfie Çeken Akıllı Anahtar

Volkswagen'in Türkiye'deki araç sahipleri için sunduğu Volswagenim mobil uygulamasına eklenen akıllı anahtarlık, baştan sona Blesh tarafından geliştirilen Bluetooth tabanlı bir özellik. Kullanıcıların telefonları ile araba anahtarları arasında bir iletişim kuran akıllı anahtarlık, ikisinden biri kaybolduğunda özel alarm ve lokasyon takibi sayesinde bulunmalarını son derece kolaylaştırıyor.

 Volkswagen’den Selfie Çeken Akıllı Anahtar

Volkswagen tarafından Volkswagenim mobil uygulamasına eklenen akıllı anahtarlık araç sahiplerine özel bir deneyim sunuyor. Volkswagen'in araç sahiplerine yönelik Volkswagenim uygulamasıyla çalışan akıllı anahtarlığı geliştiren Blesh, kullanıcıların kayıp anahtarlıklarını bulmalarını ve anahtarlıklarını bir selfie kumandası olarak kullanmalarını sağlıyor. Kullanıcılar, mobil uygulama üzerinden "Telefonumu Bul" veya duruma göre "Anahtarlığımı Bul" seçenekleriyle kaybettikleri parçaya çok daha rahat ulaşabilecek.

Küresel beacon uygulamaları konusunda Türkiye'nin önde gelen girişimlerinden Blesh, Volkswagen Türkiye'yle birlikte ilginç bir projeye imza attı. Blesh tarafından tasarlanan cihaz, kullanılan teknolojinin imkanları kapsamında "Selfie Kumandası" işleviyle, sahiplerinin 50 metreye kadar telefonlarını yöneterek selfie çekmesini de imkan sunuyor. Türkiye geneline yerleştirdiğimiz ve 20 milyon kişiye erişim imkanı sağladığımız 35 bin adet sensörle 100'ü aşkın lider ve önemli şirkete hizmet veriyoruz. Benzer şekilde telefonunuzu bulamadığınızda anahtarlığınızın üzerindeki VW logosuna iki kez dokunarak, telefonunuzun sesli bir sinyalle yerini göstermesini sağlıyorsunuz. Telefonunuzu uygun bir yere yerleştirerek anahtarlığınızın üzerindeki logoya basabilir, uzaktan fotoğraf çekebilirsiniz.

 

Volkswagen Türkiye Anahtarlık Blesh
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.