Vodafone LG G6 Modeli İçin Kampanyalı Tarifeli Fiyatları Belli Oldu

Bildiğiniz gibi LG G5 ile çıkarılabilir ve değiştirilebilir pil konusunda devrimi hazırlayan teknoloji devi satış rakamlarını orta düzeyde tutabildi. Sonrasında ise yine tasarımsal açıdan müthiş ayrıntılarla LG G6 için düğmeye bastı. Görünen o ki yeni cihazın çok daha fazla dikkat çekeceği bir kullanım alanı olacak.

Vodafone LG G6 Modeli İçin Kampanyalı Tarifeli Fiyatları Belli Oldu

Mobil Dünya Kongresi 2017 ile beraber karşımıza çıkan LG G6 büyük bir başarıya imza atmaktan geri kalmadı. Tam 31 ödülle geri dönen LG Electronics cihazından son derece emin gözüküyor. Türkiye'de Vodafone LG G6 kampanyaları ile satışa sunulmaya başlanırken kampanyalı satışlar için son tarihin 31 Haziran 2017 olduğunu belirtelim.

Belirtilen tarihe kadar LG G6 Vodafone bayilerinde 3.699 TL fiyatı ile satışa sunulacak. Bu noktada peşin alımlar bu raddede iken taksitli alımlarda olası vade farklarının oluşabilmesi mümkün görünüyor. En düşük taksit tutarı ise 145 TL olarak lanse ediliyor.

Fakat LG G6 Vodafone fiyatı biraz yüksek gibi görünüyor olsa da bunun içinde sürpriz hediyelerin olduğunu göreceksiniz. Örneğin satın aldığınız cihazla beraber200 TL piyasa değeri olan 6 oyun ücretsiz olarak sizlere sunuluyor. LG Smart World üzerinden indirebileceğiniz Temple Run 2, Cookie Jam, Genies & Gems, Crossy Road, Spiderman Unlimited ve SimCity Buildlt sizlere ücretsiz olarak sunulacak. 150 TL karşılığında satılan Google Drive ise yine LG G6 ile ücretsiz gelecek.

Tüm bunların yanı sıra LG Smart World kapsamında kırılmaz cam, arka kapak ve koruyucu kılıf gibi aksesuarları 100 TL yerine ücretsiz şekilde temin edebileceksiniz. Haliyle LG G6 özellikleriyle ve kampanyalarıyla büyük bir kitlenin tercihi olabilecek.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.