Vodafone 21 Kasım 2016 Şebeke Sorunu Ne Zaman Çözülecek

Vodafone, Türkiye genelinde çöktü. GSM Operatörünün neden hizmet vermediğinin sebebi henüz bilinmezken, çözümü içinse yolar aranıyor.

Vodafone 21 Kasım 2016 Şebeke Sorunu Ne Zaman Çözülecek

Türkiye'nin önde gelen iletişim operatör servislerinden Vodafone, 21 Kasım Pazartesi günü itibariyle çöktü. Bu GSM hattını kullanan insanların biranda yaşadıkları sorun, Türkye'de adeta iletişim hayatını baltaladı.

Ülkenin özellikle İç Anadolu'dan başlayarak, Doğu ve Güneydoğu bögesinde yaşanan ancak diğer bölgelerde de artarak devam eden şebeke sorunuyla ilgili olarak Vodafone müşteri hizmetleri numarası kilitlendi. Arama ve aranma sorunu yaşayan Vodafone kullanıcıları, başka operatörlerden müşteri hizmetlerini arayarak sorunla ilgili bilgi almaya çalıştı.

Müşteri hizmetlerine bağlanmak için bile onlarca dakika beklemek zorunda kalan Vodafone kullanıcıları, istedikleri cevabıysa alamadılar. Müşteri hizmetleri tarafından ''Şebeke de bir sorun var. Teknik servisler bunu çözmeye çalışıyor. En kısa zamanda mağduriyetin giderilmesini bekliyoruz'' şeklinde açıklamalar yapıldı.

Haftanın ilk iş günü olması nedeniyle ve iletişim içinde Vodafone'nin 10 Milyondan fazla kullanıcıya hizmet veriyor olması, hayatı felç etti. İş dünyası kadar normal yaşamda etkilenirken, müşteri hizmetleri, kendilerine ulaşmak için onlarca dakika bekleyen müşterilerine ''Anlayışınız için teşekkür ediyoruz'' demekle yetindi.

Yaşanan sorunun gün içinde giderilmesi beklenirken, bu operatörü kullananların hatlarıyla ve cihazlarıyla oynamaması ve sadece beklemesi istenildi.

Vodafone Servis sorunu Şebeke Sorunu Vodafone Çekmiyor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
fatoş     2016-12-22 Yorumunuzu yazınız...vodafone hattını kullaniyorum telefonumun markasida samsun ve şebeke sorunu cok çekiyorum Ne olacak halimiz eşim in hatida vodafone ydi şebeke sorunu yüzünden hatini aveya değiştirdi ve ve çok güzel de şebeke çekiyor oyunları 1dk altında hemen iniyor
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.