Vodafone 21 Kasım 2016 Şebeke Sorunu Ne Zaman Çözülecek

Vodafone, Türkiye genelinde çöktü. GSM Operatörünün neden hizmet vermediğinin sebebi henüz bilinmezken, çözümü içinse yolar aranıyor.

Vodafone 21 Kasım 2016 Şebeke Sorunu Ne Zaman Çözülecek

Türkiye'nin önde gelen iletişim operatör servislerinden Vodafone, 21 Kasım Pazartesi günü itibariyle çöktü. Bu GSM hattını kullanan insanların biranda yaşadıkları sorun, Türkye'de adeta iletişim hayatını baltaladı.

Ülkenin özellikle İç Anadolu'dan başlayarak, Doğu ve Güneydoğu bögesinde yaşanan ancak diğer bölgelerde de artarak devam eden şebeke sorunuyla ilgili olarak Vodafone müşteri hizmetleri numarası kilitlendi. Arama ve aranma sorunu yaşayan Vodafone kullanıcıları, başka operatörlerden müşteri hizmetlerini arayarak sorunla ilgili bilgi almaya çalıştı.

Müşteri hizmetlerine bağlanmak için bile onlarca dakika beklemek zorunda kalan Vodafone kullanıcıları, istedikleri cevabıysa alamadılar. Müşteri hizmetleri tarafından ''Şebeke de bir sorun var. Teknik servisler bunu çözmeye çalışıyor. En kısa zamanda mağduriyetin giderilmesini bekliyoruz'' şeklinde açıklamalar yapıldı.

Haftanın ilk iş günü olması nedeniyle ve iletişim içinde Vodafone'nin 10 Milyondan fazla kullanıcıya hizmet veriyor olması, hayatı felç etti. İş dünyası kadar normal yaşamda etkilenirken, müşteri hizmetleri, kendilerine ulaşmak için onlarca dakika bekleyen müşterilerine ''Anlayışınız için teşekkür ediyoruz'' demekle yetindi.

Yaşanan sorunun gün içinde giderilmesi beklenirken, bu operatörü kullananların hatlarıyla ve cihazlarıyla oynamaması ve sadece beklemesi istenildi.

Vodafone Servis sorunu Şebeke Sorunu Vodafone Çekmiyor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samsung'un Galaxy S8 Modeli İşlemci Olarak Snapdragon 835 Kullanacak
Samsung'un Galaxy S8 Modeli İşlemci Olarak Snapdragon 835 Kullanacak
WhatsApp İçinde Video Paylaşımında Büyük Yenilik Geliyor
WhatsApp İçinde Video Paylaşımında Büyük Yenilik Geliyor