Vestel Şirketi IFA 2017'nin Gözdesi Oldu

Vestel şirketi, IFA 2017 fuarının en gözde firmalarından bir tanesi olmayı da başardı. Türkiye'nin en ünlü teknoloji üreticilerinden olan ve dünya çapında ses getirmeyi başaran ortaklıklarını da IFA 2017 kapsamında duyurdu.

Vestel Şirketi IFA 2017'nin Gözdesi Oldu

Vestel şirketi, IFA 2017 fuarının en gözde firmalarından bir tanesi olmayı da başardı. Türkiye'nin en ünlü teknoloji üreticilerinden olan ve dünya çapında ses getirmeyi başaran ortaklıklarını  da IFA 2017 kapsamında duyurdu.

İlk defa 30 sene önce IFA'ya katılmış olan Vestel şirketi, o zamanlarda 90 milyon dolar  tutarındaki cirosu ile 100 metrekare büyüklüğündeki bir alan içerisinde ziyaretçileri karşılamaktaydı. Şimdi ise IFA 2017 kapsamında firmanın kendisine ayrılmış olan alan 4.000 metrekareden oluşan devasa bir yere dönüşmüş bir halde.

Elbetteki bu devasa fuar alanı içerisinde sadece Vestel de yer almamakta. Önde gelmekte olan teknoloji firmalarından Sharp ve de Toshiba'nın Avrupa'daki üretim ile birlikte satış ve de lisans haklarını elinde bulundurduğu açıklanan Vestel, bu 2 firmanın ürünlerini de kendisine ait alanında sergilemekte.

Vestel şirketinin IFA 2017 kapsamında özel olarak gerçekleştirmiş olduğu toplantıda pek çok önemli duyuru da gerçekleştirildi. Bunlardan birincisi Amazon ile yapıldığı açıklanan büyük bir  işbirliği oldu.

Öte taraftan da Vitra şirketi  ile bir işbirliğine gidilmiş oldu. Bu kapsamda ise Vestel şirketinin tarafında bir akıllı ayna görmemiz çok yakında. Trafik ile birlikte hava ve de ajanda gibi kişisel durumdaki asistan hizmetleri ise bu işbirliği ile  beraber verilmiş durumda olacak. 

 

vestel ifa 2017 amazon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.