Verimlilik Moduna Sahip Android Destekli Motorola Tablet Gelebilir

Son dönemde geliştirdiği akıllı telefonlar ile dikkatleri üzerinde toplayan Motorola, şimdilerde Android işletim sistemine sahip ve verimlilik modunu içeren bir tablet üzerinde çalışıyor.

Verimlilik Moduna Sahip Android Destekli Motorola Tablet Gelebilir

Motorola markasının akıllı telefonlarını geliştirmeye devam ederken bu aralar tablet pazarına da göz diktiği ortaya çıktı. Yakın zamanda piyasaya sürülecek olan akıllı telefon modeli Moto Z2 ile ilgili son rutuşlar yapılırken firma tarafından Android tabanlı bir tablet geliştirildiği öne sürüldü.

Akıllı telefon üretimi yapan markalarının çoğu istenilen satış oranlarını yakalayamayacak olsa da tablet pazarında da bir ürün üzerinde çalışmakta. Motorola'nın üzerinde çalıştığı iddia edilen tablette Lenovo markasının "Verimlilik Modu" özelliğinin de yer alacağı öne sürülüyor.

Verimlilik modu sızdırılan görselde de kendisini göstermiş. Bu moda girildiği zaman uygulamalar gezinti çubuğuna sabitlenirken çoklu görev menüsünün açılmasına gerek kalmadan hızlı bir şekilde uygulamalar arasında geçiş yapabileceği düşünülüyor. Ayrıca Motorola'nın üzerinde çalıştığı tablette bir uygulamayı kapatmak için  uygulama simgesini yukarı sürüklemek yeterli oluyor.

Verimlilik modunu kullanacak olan Motorola tableti daha kolay giriş sağlamak adına Android gezinme butonlarını ekranda bir bölüme taşıyabilir. Gezinme çubuğunda da özel bir uygulama çerçevesi butonu yer alacak.

Tüm bunların dışında Motorola'nın üzerinde çalıştığı Android tablet hakkında daha fazla bir detay bilinmiyor. 9 veya 10 inç boyutuyla üretilmesi beklenen tabletin şık bir tasarımla kendisini göstereceği düşünülüyor.

motorola android tablet

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.