Ve Yeni Bir Pokemon Oyunu Daha ! Pokemon Duel Oyunu Çıktı !

Android ve iOS sahiplerine yeni bir Pokemon oyunu müjdesi daha veriyoruz ! Pokemon Duel oyunu Android ve iOS işletim sistemleri için çıkışını gerçekleştirdi.

Ve Yeni Bir Pokemon Oyunu Daha ! Pokemon Duel Oyunu Çıktı !

Bilindiği üzere 2016 yılı, Pokemon GO rüzgarının estiği bir yıl olmuştu. Pokemon, sadece oyun dünyasında değil, pek çok mecrada son derece ünlü bir yapım iken oyununa da 2016 yılında büyük ilgi gösterilmiş, özellikle de yenilikçi oyun yapısı ile Pokemon GO büyük taktir toplamıştı. İşte Pokemon GO'nun üreticisi, 2017 yılını da yeni bir Pokemon oyunu ile zirvede kapatmak istiyor. Bu bağlamda Pokemon Duel oyunu piyasaya sürüldü !

HEM ANDROİD HEM İOS İÇİN AKTİF !

Pokemon Duel oyununun, hem Android işletim sistemi için, hem de iOS işletim sistemi için indirilmeye sunulduğunu belirtelim. Oyun yapı itibariyle bir strateji oyunu. Oyunda diğer kullanıcılarla mücadele edebiliyorsunuz yani online multiplayer tabanlı bir oyun olduğunu ifade edelim.

Duellolarda maksimum 6 poke topu kullanabiliyorsunuz. Oynadığınız duellolardan galip ayrıldıkça yeni ödüllerin, yeni envanterlerin sahibi oluyorsunuz. Eğer Pokemon temalı yapımları ve strateji türlerini seviyorsanız denemenizi tavsiye ederiz.

 

pokemon duel pokemon duel incelemesi pokemon duel oynanır mı pokemon duel çıktı mı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.