Vatanım Sensin 14.Bölümde Neler Oluyor 14.Bölüm Ayrıntıları

Vatanım Sensin dizisinde 14.bölümde gerçekleşenler ile ilgili ayrıntılı bir yazı hazırladık. 14.bölüm ile ilgili yeni bilgiler haberimizde !

Vatanım Sensin 14.Bölümde Neler Oluyor 14.Bölüm Ayrıntıları

Her Perşembe Kanal D ekranlarında karşımıza çıkan sevilen dizilerden Vatanım Sensin, güçlü oyuncu kadrosu ile de dikkat çekiyor. Vatanım Sensin dizisi, konusu ve hareketli sahneleri ile izleyenler tarafından oldukça beğeniliyor. Elimize ulaşan bilgilere göre Vatanım Sensin dizinin 14.bölüm fragmanı yayınlandı ve bu sayede yeni bölümde ne gibi hadiselerin oluşacağı belli oldu.

VATANIM SENSİN 14.BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Gazi Mustafa Kemal tarafından Cevdete bir mektup gönderilecektir. Mustafa Kemal Paşa, mektubunda Cevdet'e yaptığı görevin son derece kutsal olduğunu ve onunla beraber çalışmak istediğini ifade eder. Bu durum duygu dolu pek çok sahnenin yaşanmasına neden olacaktır.

VATANIM SENSİN 13. BÖLÜM ÖZETİ

Geçtiğimiz bölüm Vatanım Sensin dizisinde silahların Tevfik'in elinde olduğunun haberini alan Cevdet, sürekli aradığı hainin aslında kardeşi olduğunu öğrenince şok olur. Bu husustan sonra Tevfik ile Cevdet arasında bir hesaplaşma söz konusu olur. Yunan Ordusu tarafından Nazilli'ye saldırı düzenlenmeden silahların bulunması gerektiği için de bu hesaplaşma, ikisinin de hiç ummadığı noktalara sürüklenecektir. 

 

vatanım sensin 14.bölümde neler oluyor vatanım sensin yeni bölümde neler olacak vatanım sensin 13.bölüm özeti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.