Uyku Problemini Çözen Sana Sleep Uyku Gözlüğü Geliştirildi

Hayatın tadını yaşadığı uyku problemleri nedeniyle tam anlamıyla alamayanlara özel olarak Sana Sleep adında bir akıllı gözlük geliştirildi. Sana Sleep, kullanıcısını 10 dakika içinde uyutmaya garanti veriyor!

Uyku Problemini Çözen Sana Sleep Uyku Gözlüğü Geliştirildi

Günümüz dünyasında gerek fiziksel aktivite eksikliği, gerek psikolojik ve bazı sorunlar tam bir uyku düşmanı olarak karşımıza çıkabiliyor. Günlerdir uyku problemi çekenler ve tam anlamıyla uykusundan verim alamayanlar için yeni bir ürün geliştirildi. Sana Sleep adındaki akıllı gözlük sizi 10 dakika içinde uyutacağına söz veriyor!

Bazı meslek grupları için oldukça önem gösteren iyi uyku düzeni hem dikkat dağılmasını engellerken kişisel verimi de en üst noktaya taşıyabiliyor. Uyku problemini kökten çözmeye yarayacak olan Sana sleep ile dış ortamdaki ışık engellenirken beyinde uyumaya neden olan noktaları tetikleyecek ses ve görüntü yayarak uyku işlemini hızlandırılıyor. Yapılan testlerde uykusu olmayan kişilerde bile bu akıllı gözlük sayesinde üstün verim alınabilmiş.

Sana Sleep adı verilen akıllı uyku gözlüğü henüz satışa çıkmadı ancak ürün geliştiricisi Sana Health firmasına göre bu gözlüğü 4-5 kez takıp kullananlar bundan sonra tam anlamıyla bu gözlüğe alışacak ve çok daha kısa süre içinde uyunabilecek.

Firma tarafından yapılan açıklamada Sana Sleep uyku gözlüğü 2018 yılının ikinci çeyreğinde 400 dolar fiyatı ile satışa sunulacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.